Motocykle

Aprilia RSV4 Factory a Tuono V4 Factory sú po novom dostupné vo farbe Speed White

Aprilia RSV4 Factory & Tuono V4 Factory

Nová špeciálna limitovaná edícia tej napretekárskejšej verzie veľkolepých modelov z rodiny V4 bola predstavená na Veľkej cene Ameriky. Biela farba, ktorej dominuje dizajn s integrovanými krídelkami, bude k dispozícii exkluzívne od leta na obmedzenú dobu. Vlajkové motocykle radu Aprilia V4, superbike RSV4 Factory a hypernaked Tuono V4 Factory, majú premiéru v novom a exkluzívnom farebnom prevedení Speed White, ktoré bude k dispozícii iba na obmedzenú dobu, a to od leta do konca roku 2023.

Krásne farbi ešte krajších motoriek Aprilia…

Farebné prevedenie Speed White sa pripája k ďalším dvom variantom radu Aprilia V4 Factory, Time Attack a Ultra Dark.

Dominujúca biela zvýrazňuje aerodynamické línie a dizajn s integrovanými krídelkami. Dopĺňajú ju červené disky kolies, nápis Aprilia na boku a športová grafika inšpirovaná závodným modelom Aprilia RS-GP, ktorý hrá dôležitú úlohu v majstrovstvách sveta MotoGP 2023. Boli to sami jazdci tímu Aprilia Racing, Aleix Espargaró a Maverick Viñales, ktorí počas Veľkej ceny Ameriky v Texase prvýkrát predstavili širokej verejnosti farebný variant Speed White. Veľkolepé pretekárske príležitosti tak zdôraznili superšportovú dušu tejto limitovanej edície dvoch výnimočných motocyklov, ktoré patria k špičke v segmente superbikov z hľadiska technológie, výkonu a dizajnu.

Farebné prevedenie Speed White sa pripája k ďalším dvom variantom radu Aprilia V4 Factory, Time Attack a Ultra Dark a bude od leta na obmedzenú dobu k dispozícii u autorizovaných predajcov značky Aprilia. Aprilia RSV4 Factory Speed White je k dispozícii za 22 499 eur a Aprilia Tuono V4 Factory Speed White za 18 999 eur.

Zdroj: LivePR s.r.o., Faber moto s.r.o.

Matúš Paločko

Autá a motorky ma fascinujú už od detstva. Zvuk motora, rýchlosť a vzrušenie z jazdy sú aj dnes mojimi "drogami". Motoristickej žurnalistike sa venujem už viac ako 10 rokov a je to nielen práca, ale aj to najlepšie a najzaujímavejšie hobby.

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button