Automobily

Krásny nemecký bodykit pre Lamborghini Revuelto

DCM Lamborghini Revuelto

Od premiéri zaujímavého modelu Lamborghini Revuelto ubehlo už pár mesiacov a na tento, ako aj na najbližšie roky je model beznádejne vypredaný. To však nezabrzdilo nemeckú úpravárenskú dielňu od vytvorenia bodykitu pre toto žiadané Lambo. Karbónový aerobalík obsahuje niekoľko zaujímavých dielov a detailov, ktoré spravia model Revuelto ešte agresívnejším a športovejšie vyzerajúcim športiakom.

Majitelia modelu Lamborghini Revuelto majú o čom rozmýšľať…

Všetky diely sú vytvorené z karbónu, vďaka čomu sú extrémne ľahké a odolné.

Hoci je Lamborghini Revuelto dokonalým dizajnovým americkým superšportov, nemecká spoločnosť DCM videla potenciál na zlepšenie a vytvorila bodykit pre toto auto podľa svojho gusta. Balíček úprav obsahuje predný splitter s bočnými plutvami, kapotu s nasávacími otvormi, ako aj blatníky s odvetrávaním. Zadná časť, môžeme so všetkou úctou prehlásiť, dostala ešte krajšie vylepšenia ako “nos” auta. Zadný nárazník je prepracovaný. Každý otvor je funkčný a každý záhyb a detail dokonale sedí s agresívnym postojom auta. Výfukové koncovky nemecký tuner nemenil a vzdal tak hold pôvodnému dizajnu. Zadku však dominuje obrovské krídlo.

Všetky diely sú vytvorené z karbónu, vďaka čomu sú extrémne ľahké a odolné. Na výber je matné i lesklé prevedenie. Karbónovú sadu je možné, podľa vyhlásenia nemeckej firmy DCM, namontovať  za 7 hodín. Firma tiež odporúča, aby montáž doplnkov bola realizovaný profesionálnym a školeným kolektívom. Cena kompletného bodykitu bude stáť takmer 50 000 dolárov bez montáže. Ak by niekto nemal záujem o všetky jej časti, každý diel je možné zakúpiť aj osobitne.

Inzercia Odťahová služba Rečičár

Ján Ondrovčík

Motoristická žurnalistika nie je len prácou. Je poslaním. Je plná nových podnetov, informácií, skúseností. Je ľahké sa stratiť v množstve informácií no o to ťažšie je sa v nich vyznať. Ja sa snažím byť odborníkom na automobily, motocykle a motorizmus ako celok.

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button