Automobily

Krásny nemecký bodykit pre Lamborghini Revuelto

DCM Lamborghini Revuelto

Od premiéri zaujímavého modelu Lamborghini Revuelto ubehlo už pár mesiacov a na tento, ako aj na najbližšie roky je model beznádejne vypredaný. To však nezabrzdilo nemeckú úpravárenskú dielňu od vytvorenia bodykitu pre toto žiadané Lambo. Karbónový aerobalík obsahuje niekoľko zaujímavých dielov a detailov, ktoré spravia model Revuelto ešte agresívnejším a športovejšie vyzerajúcim športiakom.

Majitelia modelu Lamborghini Revuelto majú o čom rozmýšľať…

Všetky diely sú vytvorené z karbónu, vďaka čomu sú extrémne ľahké a odolné.

Hoci je Lamborghini Revuelto dokonalým dizajnovým americkým superšportov, nemecká spoločnosť DCM videla potenciál na zlepšenie a vytvorila bodykit pre toto auto podľa svojho gusta. Balíček úprav obsahuje predný splitter s bočnými plutvami, kapotu s nasávacími otvormi, ako aj blatníky s odvetrávaním. Zadná časť, môžeme so všetkou úctou prehlásiť, dostala ešte krajšie vylepšenia ako “nos” auta. Zadný nárazník je prepracovaný. Každý otvor je funkčný a každý záhyb a detail dokonale sedí s agresívnym postojom auta. Výfukové koncovky nemecký tuner nemenil a vzdal tak hold pôvodnému dizajnu. Zadku však dominuje obrovské krídlo.

Všetky diely sú vytvorené z karbónu, vďaka čomu sú extrémne ľahké a odolné. Na výber je matné i lesklé prevedenie. Karbónovú sadu je možné, podľa vyhlásenia nemeckej firmy DCM, namontovať  za 7 hodín. Firma tiež odporúča, aby montáž doplnkov bola realizovaný profesionálnym a školeným kolektívom. Cena kompletného bodykitu bude stáť takmer 50 000 dolárov bez montáže. Ak by niekto nemal záujem o všetky jej časti, každý diel je možné zakúpiť aj osobitne.

Ján Ondrovčík

Motoristická žurnalistika nie je len prácou. Je poslaním. Je plná nových podnetov, informácií, skúseností. Je ľahké sa stratiť v množstve informácií no o to ťažšie je sa v nich vyznať. Ja sa snažím byť odborníkom na automobily, motocykle a motorizmus ako celok.

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button