Info

Automobilka SsangYong uviedla na slovenský trh nové Musso Grand

SsangYong Musso Grand

Automobilka SsangYong dnes uvádza na slovenský trh nové Musso Grand. Zmeny v exteriéri tohto pick-upu nájdeme hlavne vo verzii Premium. Na prvý pohľad zaujme nová mriežka chladiča, ktorá vozidlu dodáva moderný a dravý vzhľad, ktorý ďalej podčiarkujú full LED svetlomety s dynamickými smerovými LED svetlami (predchádzajúca verzia má xenónové svetlomety a LED svetlá denného svietenia). Obe verzie – Style a Premium – potom ponúkajú novú metalickú farbu exteriéru SAND béžová.

Modernizovaný SsangYong Musso Grand je ešte atraktívnejší…

Z asistenčných systémov novo pribudol asistent proti rozhojdaniu prívesu (TSC) a pri verzii Premium tiež adaptívny tempomat.

Model prešiel modernizáciou predovšetkým v interiéri. Palubná doska je výrazne redesignovaná, teraz pôsobí ešte viac luxusným dojmom, na kategóriu pick-up nevídaným. Novo ponúka 12,3” obrazovku Smart Audio Multimedia systému, ktorá nie je zapustená do palubnej dosky, ale vystupuje priestorovo nad ňu. Mení sa tiež ovládací panel dvojzónovej automatickej klimatizácie, ktorý je po novom digitálny, ale stále ergonomicky prepracovaný tak, aby jeho ovládanie bolo čo najjednoduchšie a intuitívne. Ďalšou novinkou v interiéri sú predné aj zadné konektory typu USB-C.

Z asistenčných systémov novo pribudol asistent proti rozhojdaniu prívesu (TSC) a pri verzii Premium tiež adaptívny tempomat. PREMIUM+ paket, ktorým je možné rozšíriť výbavu verzie Premium, novo obsahuje 360-stupňovú kameru uľahčujúcu parkovanie alebo napríklad jazdu s vozidlom v zložitom teréne (pri predchádzajúcej verzii je za príplatok). Kompletnú ponuku nového Musso Grand nájdete na https://www.ssangyong.sk/nove-musso-grand.

Tlačová správa: SsangYong Slovensko, Vondrak&Heisig

Matúš Paločko

Autá a motorky ma fascinujú už od detstva. Zvuk motora, rýchlosť a vzrušenie z jazdy sú aj dnes mojimi "drogami". Motoristickej žurnalistike sa venujem už viac ako 10 rokov a je to nielen práca, ale aj to najlepšie a najzaujímavejšie hobby.

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button