Aktuálne

Operácia Peugeot #CAMOCATCH – Výzva je na svete

Peugeot Camocatch Challenge

Operácia PEUGEOT #CAMOCATCH, ktorá je zameraná na širokú verejnosť pri uvedení nového modelu E-3008, vstupuje do svojej záverečnej fázy: #CAMOCATCH CHALLENGE. Toto leto značka PEUGEOT vyzve všetkých, aby ho fotografovali počas záverečných vývojových testov na otvorenej ceste. Šťastní výhercovia budú mať možnosť sadnúť si za volant! S modelom E-3008, úplne novým elektrickým fastbackom, PEUGEOT inovuje viac ako kedykoľvek predtým. Prototypy sú zvyčajne skryté a robia všetko pre to, aby unikli verejnej kontrole. Nový E-3008 je však vystavený a zapája širokú verejnosť do svojho uvedenia na trh.

Peugeot zapája do hry celú verejnosť…

Všetky maskované E-3008 majú QR kód: naskenujte ho, aby ste získali prístup na webovú stránku operácie #CAMOCATCH.

Počas júna boli na rôznych sociálnych sieťach značky spočítané tisíce hlasov a boli vybrané tri „kamuflážne“ témy:

  • téma “Pouličné umenie”

  • téma “Optické umenie”

  • téma “prototyp”

Tieto kamufláže vybrané verejnosťou boli vyrobené v júni a aplikované na nové modely PEUGEOT E-3008, ktoré toto leto vykonajú záverečné vývojové testy na európskych cestách. Počas tohto obdobia pozýva #CAMOCATCH CHALLENGE všetkých, ktorí mali to šťastie, že videli jeden z týchto maskovaných vozidiel PEUGEOT E-3008, aby ho odfotografovali (v súlade s bezpečnostnými pravidlami) a zverejnili fotografiu v období od 15. júla do 15. augusta na svojej sociálnej sieti (Facebook a Instagram) a pripojili zmienky #CAMOCATCH a @PEUGEOT.

Všetky maskované E-3008 majú QR kód: naskenujte ho, aby ste získali prístup na webovú stránku operácie #CAMOCATCH. Značka uskutoční žrebovanie cien (iba jeden príspevok na osobu), aby určila 6 víťazov, ktorí budú exkluzívne pozvaní vyskúšať si nový E-3008 v roku 2024 počas novinárskych testovacích jázd. PEUGEOT zdvihne závoj – alebo skôr kamufláž – na novom E-3008 budúci september. PEUGEOT implementuje stratégiu spolupráce a partnerstiev s mladými dizajnérmi a umelcami od začiatku roka 2023. Tentokrát ide o spoluprácu iniciovanú značkou, rozšírenú na medzinárodné publikum prostredníctvom sociálnych sietí s cieľom propagovať know-how dizajnu PEUGEOT čo najväčšiemu počtu ľudí.

Tlačová správa: PEUGEOT/P AUTOMOBIL IMPORT SK

Matúš Paločko

Autá a motorky ma fascinujú už od detstva. Zvuk motora, rýchlosť a vzrušenie z jazdy sú aj dnes mojimi "drogami". Motoristickej žurnalistike sa venujem už viac ako 10 rokov a je to nielen práca, ale aj to najlepšie a najzaujímavejšie hobby.

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button