Automobily

Vyčnievajte z davu s vašim pick-upom Ford Ranger Raptor vďaka úprave od poľskej firmy Carlex

Ford Ranger Raptor T-Rex

Carlex Design už roky vyrába špeciálne verzie na mieru pre všetky druhy vozidiel, od bežných pickupov ako Ford Ranger až po drahé luxusné vozidlá ale aj pre takmer všetko medzi tým. Zhruba pred tromi rokmi Carlex predstavil vážne agresívne vyzerajúcu verziu modelu Ford Ranger s radom vonkajších vylepšení a luxusným interiérom a teraz na toto úsilie nadviazal novým balíkom Ford Ranger Raptor T-Rex.

Bodykit pre Ford Ranger Raptor stojí za každý zloty…

Exteriér modelu Ford Ranger Raptor T-Rex vynikne vďaka decentnému, no športovému, mohutnejšiemu bodykitu. V interiéri zas dominuje koža Alcantara.

Balík Ford Ranger Raptor T-Rex od Carlex Design sa riadi rovnakým základným vzorcom ako predchádzajúce úpravy tejto spoločnosti, aj keď je založený na úplne novej verzii novej generácie tohto odolného terénneho vozidla. Najviditeľnejšou zmenou je prítomnosť kompletnej súpravy karosérie, ktorá pozostáva z nového predného nárazníka a hliníkového krytu chladiča, kapoty, predĺženia blatníkov a bočných schodíkov, ktoré sa dokonale dizajnovo spájajú so sadou väčších 18-palcových zliatinových kolies s pneumatikami Radar Renegade R/T 33×12/5 palcov.

Keď sa presunieme k zadnej časti, môžeme vidieť špeciálny kryt strešného svetla navrchu spolu s nálepkami T-Rex, tiež športový rám korby, nástreky Line-X a rolovací kryt kufra Tessera. Tí, ktorí chcú viac, sa môžu rozhodnúť aj pre plnohodnotné vylepšenie interiéru, ktoré povýši upravený Ford Ranger Raptor na vyššiu úroveň s vysokokvalitnou kožou pokrývajúcou všetko od sedadiel po prístrojovú dosku a volant. Všetko luxusné čalúnenie je doplnené alcantarovým stropom, vložkami sedadiel a plaketami T-Rex.

Balík Carlex Ford Ranger Raptor T-Rex začína v prepožte na cene 18 339 eur alebo niečo cez 20 000 dolárov za samotný exteriérový balík, pričom inštalácia všetkých úprav je zahrnutáv cene v poľskom sídle spoločnosti. Vylepšenia interiéru môžu k týmto nákladom pridať o niečo viac zlotych, ale pre tých, ktorí chcú svoj nový vysokovýkonný terénny pickup nechať vytŕčať z davu, je úprava T-Rex od poľskej spoločnosti Carlex určite dobrý spôsob, ako to dosiahnuť.

Ján Ondrovčík

Motoristická žurnalistika nie je len prácou. Je poslaním. Je plná nových podnetov, informácií, skúseností. Je ľahké sa stratiť v množstve informácií no o to ťažšie je sa v nich vyznať. Ja sa snažím byť odborníkom na automobily, motocykle a motorizmus ako celok.

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button