Aktuálne

Nová značka INEOS na slovenskom trhu otvorila prvý showroom!

INEOS Grenadier

Nástupca, či skôr voľné pokračovanie, nefalšovaných britských off-roadov, značka INEOS, otvorila svoj prvý showroom na Slovensku. Svoje modely bude predstavovať na pôde predajne na bratislavských Boroch, kde sme boli modely cieľavedomej britskej značky pozrieť aj my. A verte alebo nie, tieto autá sa nezľaknú ani toho najťažšieho terénu a svojich prvých hrdých majiteľov už na Slovensku majú. Ak máte záujem zoznámiť sa so značkou INEOS, navštívte aj vy novootvorený showroom T.O.P. AUTO Bratislava Lamač-Bory.

INEOS predáva zatiaľ na našom trhu model Grenadier…

Ineos Grenadier má ambície úplne prekopať a oživiť trh s pracovnými terénnymi vozidlami.

Ak chceme nazrieť do histórie značky, INEOS je veľmi mladou, ba až batoľacou značkou, oproti napríklad velikánovi zo sveta off-roadov, značke Land Rover. V roku 2017 Sir Jim Ratcliffe, automobilový nadšenec a dobrodruh, začal uskutočňovať myšlienku zaplnenia medzery na off-road trhu. Cieľom sa stalo jednoduché, funkčné a spoľahlivé 4×4 vozidlo, ktoré by zároveň vyhovovalo súčasným moderným požiadavkám.

Ineos Grenadier má ambície úplne prekopať a oživiť trh s pracovnými terénnymi vozidlami. V dnešnej dobe nielen emisných predpisov segment klasických terénnych vozidiel trpí a v Európe by ste jeho zástupcov spočítali na prstoch jednej ruky. Pritom terénne vozidlá plnia dôležitú funkciu a na prácu ich potrebuje veľké množstvo firiem a inštitúcií rôznych odvetví.

Inzercia Odťahová služba Rečičár

Grenadier spája britský design s nemeckou technickou presnosťou. To sa odráža na koncepte vozidla, použitých riešeniach aj dodávateľoch. Vozidlo má rámovú konštrukciu, robustný podvozok a spoľahlivé motory. Základný päťmiestny model INEOS Grenadier Utility Wagon štartuje na cenovke 69 075 eur.

Foto: Marcel Szabó     Zdroj: Oficiálna stránka Ineos Grenadier, www.topautobratislava.sk/ineos-grenadier

Matúš Paločko

Autá a motorky ma fascinujú už od detstva. Zvuk motora, rýchlosť a vzrušenie z jazdy sú aj dnes mojimi "drogami". Motoristickej žurnalistike sa venujem už viac ako 10 rokov a je to nielen práca, ale aj to najlepšie a najzaujímavejšie hobby.

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button