Automobily

Keď si rodinný kombík vezmú do parády borci z MTM a Mansory

Audi RS6 Avant by MTM and Mansory

Predstavte si, že ste otecko dvoch detí, ktorý má rád rýchlosť, no zároveň chce poriadny kufor a dostatočné bezpečie rodiny vo svojom aute. Pre ktorý model sa rozhodnúť? Ak zrovna nemáte hlboko do vrecka, je tu stroj, ktorému jednoducho nemôžete povedať nie. Rodinný kombík Audi RS6 Avant so špeciálnymi úpravami od technikov z MTM a Mansory. A výsledok? 820 koní pod kapotou a brutálny dizajn, ktorý z vás spraví toho najcoolovejšieho otecka na svete!

Hotový jednorožec medzi automobilmi…

Pod kapotou Audi RS6 Avant by MTM and Mansory pracuje dvakrát prepĺňaný štvorlitrový osemvalec s výkonom 603 kW (820 k) a krútiacim momentom 1167 Nm.

Brutálny kombík vznikol ako plod úspešnej spolupráce dvoch svetových úpravcov automobilov, firiem MTM a Mansory. Je doslova jednorožcom vo svete automobilov. Existuje len ako jediný exemplár, ktorý si pravdepodobne nechal na mieru vyrobiť taký “chudobnejší” zákazník. A výmyslami veru nešetril. Špeciálne upravená Audi RS6 Avant dostalo radu na mieru vytvorených športových doplnkov karosérie z uhlíkových vlákien, tiež nové nárazníky, spojlery, brutálne koncovky výfuku či 22-palcové unikátne kolesá. Tmavý lak karosérie je doplnený o štýlové modré akcenty, ktoré tento automobil ešte viac odlišujú od sériových “civilných” modelov.

Pod kapotou brutálneho plodu spolupráce majstrov z MTM a Mansory pracuje dvakrát prepĺňaný štvorlitrový osemvalec s výkonom 603 kW (820 k) a krútiacim momentom 1167 Nm. Keď to porovnáme už s bez tak brutálnym sériovým rodinným kombíkom, dielo MTM a Mansory vylepšilo výkon základného modelu o 162 kW a 367 Nm. Brutálna rodinná štvorkolka vďaka vylepšenému motoru z nuly na stovku vystrelí za 2,9 sekundy a jej maximálna rýchlosť sa elektronicky zastaví na hodnote 330 km/h. Aká je cena tohto modelu, žiaľ známe nie je. Vie ju len jediný majiteľ tohto jediného jedinečného modelu Audi RS6 Avant, ktorú na špeciálnu žiadosť upravili preslávené tuningové značky MTM a Mansory. Tak čo, vedeli by ste sa s rodinkou previezť na takomto stroji na chalupu či na dovolenku?

Zdroj: www.motor1.com

Andrej Bivan

Autá som mal rád už ako dieťa. Nebola značka, ktorú by som nepoznal. Táto láska k autám pretrvala dodnes. Na autá sa mi však už nestačí len pozerať. Chcem v nich sedieť, jazdiť a počúvať ich motor. To je tá najlepšia hudba pre moje uši.

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Back to top button