InfoMotocykle

Začala sa show Motocykel 2024! Čo všetko uvidíte v bratislavskej Inchebe? + VEĽKÁ GALÉRIA

Motocykel 2024

Po minuloročnej a predminuloročnej výstave Motocykel v bratislavskej Inchebe, kedy bolo cítiť následky doznievajúcej epidémie kovidu, sa tento rok stretlo na výstavisku najväčšie množstvo vystavovateľov a značiek za posledné roky. Je sa teda na čo pozerať a okrem toho, je aj čo nakúpiť za výrazne znížené vystavovateľské ceny. Takže nasadať na motorku či do auta a vyraziť na výstavu Motocykel 2024, ktorá potrvá do nedele 10.3. A koho by náhodou motorky nezaujali, nájdete tu aj americké štvorkolesové klasiky na prízemí, či štvorkolky aj trojkolky na poschodí. Na svoje s tu prídu tak malí, ako aj veľkí. A keď budete mať šťastie, dostanete aj autogram od našich najúspešnejších slovenských či českých motocyklistov.

Po rokoch konečne vo veľkom…

Ak budete mať šťastie, môžete vyhrat množstvo cien vďaka sprievodným podujatiam.

Haly výstavno-kongresového centra Incheba v Bratislave počas štyroch dní, od 7.3 do 10.3.2024, obsadia stroje značiek Aprilia, Benelli, Bimota, BMW, Brixton, Brough Superior, BRP, CAN AM, CFMOTO, Ducati, Harley-Davidson, Honda, Husquarna, JAWA, Kawasaki, Keeway, Kove, KTM, Kymco, Lambretta, Linhai, Moto Guzzi, Moto Morini, Piaggo, Praga, Segway, Super Socco, Suzuki, SYM, TGB, Triumph, UM, Vanderhall, Vespa, Vmoto, Yamaha a Zontes. Štandardne nebudú chýbať doplnky pre motorkárov vrátane prilieb, oblečenia a obuvi. Nakúpiť tu môžete s výraznými zľavami. Pred sezónou teda z Incheby holí, bosí roz…, skrátka bez výstroje neodídete. Dokonca, ak budete mať šťastie, môžete vyhrat množstvo cien vďaka sprievodným podujatiam. A aký bude program nasledujúcich dní? To sa dozviete na tomto linku. Nebudú chýbať kaskadéri, autogramiády, prednášky, rozhovory, vyhodnotenie súťaže Customs of Slovakia, show rádia Rock a ďalšie. A ak by ste náhodou na výstavu Motocykel 2024 nemohli z nejakého dôvodu ísť, jeho malú ochutnávku môžete vidieť v našej veľkej galérií.

Foto: Marcel Szabó

Matúš Paločko

Autá a motorky ma fascinujú už od detstva. Zvuk motora, rýchlosť a vzrušenie z jazdy sú aj dnes mojimi "drogami". Motoristickej žurnalistike sa venujem už viac ako 10 rokov a je to nielen práca, ale aj to najlepšie a najzaujímavejšie hobby.

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button