Motocykle

Vespa a organizácia RED predstavujú špeciálnu edíciu Vespa Primavera Red

Vespa Primavera RED

Talianska značka uvádza novú špeciálnu edíciu nedávno predstaveného modelu Vespa Primavera, (VESPA PRIMAVERA)RED. Tento skúter v charakteristickej červenej farbe je výsledkom spolupráce medzi Vespou a neziskovou organizáciou (RED). Spoločne sa tak angažujú v boji proti globálnym zdravotným krízam, ako je AIDS a pandémia.

Vespa sa opäť zapája do charitatívneho projektu…

Špeciálny model nielenže podporuje dobrú vec, ale tiež stelesňuje spoločenský záväzok spoločnosti Piaggio.

Nezisková organizácia (RED) bola založená v roku 2006 Bonom a Bobbym Shriverom a inšpirovala sa farbou „núdzového signálu“. Organizácia doteraz dokázala získať takmer 750 miliónov amerických dolárov pre Globálny fond, čím pomohla viac ako 245 miliónom ľudí. Vespa už v minulosti podporovala (RED), napríklad modelom (VESPA 946)RED v roku 2017 a modelmi (VESPA PRIMAVERA)RED v rokoch 2020 a 2022. S aktuálnou Primaverou sa značka teraz opäť do charitatívneho projektu zapája a každý, kto si zakúpi model ( VESPA PRIMAVERA)RED, automaticky prispeje čiastkou 100 dolárov do Globálneho fondu organizácie (RED). Peniaze budú následne použité tam, kde sú najviac potrebné.

(VESPA PRIMAVERA)RED…

Špeciálny model nielenže podporuje dobrú vec, ale tiež stelesňuje spoločenský záväzok spoločnosti Piaggio. Vďaka najnovšej technológii (motor Euro 5 i-get) a inovatívnemu charakteru (vrátane systému konektivity MIA) aktuálneho radu modelov Primavera je (VESPA PRIMAVERA)RED optimálnym riešením pre jazdcov s výrazným posolstvom. S charakteristickou červenou farbou predstavuje model (RED) živý kontrast. Nielen karoséria, ale aj kolesá a sedlo žiaria v typickej červenej. Ozdobné lišty a ovládacie prvky na riadidlách sú vyvedené v chróme. 

(VESPA PRIMAVERA)RED 125 je už na slovenskom trhu dostupná prostredníctvom autorizovanej siete predajcov skútrov Vespa za cenu 5 199 eur.

Inzercia Odťahová služba Rečičár

Zdroj: Tlačová správa LivePR s.r.o., Faber Moto

Matúš Paločko

Autá a motorky ma fascinujú už od detstva. Zvuk motora, rýchlosť a vzrušenie z jazdy sú aj dnes mojimi "drogami". Motoristickej žurnalistike sa venujem už viac ako 10 rokov a je to nielen práca, ale aj to najlepšie a najzaujímavejšie hobby.

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button