Automobily

Valiance Pick-Up Defender 130 od Heritage Customs je kus poriadneho auta

Valiance Pick-up Defender 130

Valiance Pick-up Defender 130 od Heritage Customs of the Netherlands je experiment, ktorého cieľom je spojiť funkčnosť a štýl v robustnom a výkonnom balení. Tento projekt s vyvolávacou cenou okolo 155 000 eur bez DPH určite nie je pre širokú verejnosť, no už pri prvom pohľade na tento prerobený Defender 130 X Dynamic SE ho musíte jednoducho chcieť.

Defender pick-up ponúkne solídne jazdné vlastnosti…

Záujemcovia si môžu zabezpečiť jedno z vyrobených áut zálohou 15 000 eur.

Základom pick-upu Valiance od Heritage Customs je Land Rover Defender 130 X Dynamic SE, ktorý je známy svojimi terénnymi schopnosťami a spoľahlivosťou. Prestavba pickupu dodáva vozidlu nový rozmer všestrannosti tým, že kombinuje robustnú konštrukciu Defendera s praktickým nákladným priestorom pickupu.

To by z neho malo urobiť ideálneho spoločníka pre milovníkov dobrodružstiev, ktorí oceňujú štýl a funkčnosť. Súčasťou je aj exkluzívne kožené čalúnenie, nový lak a výber kolies.

Inzercia Odťahová služba Rečičár

Nákupný proces na odvoz Valiance je rovnako exkluzívny ako samotné vozidlo Záujemcovia si môžu zabezpečiť jedno z vyrobených áut zálohou 15 000 eur. Po odoslaní osobných údajov dostane kupujúci predbežnú ponuku. Po prijatí a prevode zálohy sa dohodne stretnutie s hlavným dizajnérom na prediskutovanie individuálnych požiadaviek.

Zákazníci dostávajú rôzne návrhy, aby sa zabezpečilo, že konečný produkt spĺňa ich očakávania. Potom sa ponuka upraví a sfinalizuje. Po spustení projektu je splatná záloha vo výške 50 % z celkovej ceny a zvyšných 50 % po dokončení. Počas výrobnej fázy zákazníci dostávajú fotografie a videá o pokroku a sú vítaní kedykoľvek navštíviť tím konštruktérov na mieste.

Po dokončení projektu je pick-up Valiance podrobený testovacej jazde a zákazníci dostanú dokument, ktorý zaznamenáva všetky fázy vývoja. Spoločnosť tiež poskytuje podporu pri exportných postupoch a regulačných záležitostiach.

Svojím prispôsobeným dizajnom a exkluzívnym nákupným procesom chce stanoviť nové štandardy v sektore luxusných pickupov. Pre tých, ktorí hľadajú niečo výnimočné a sú ochotní investovať veľa peňazí do jedinečného zážitku z jazdy, je pickup Valiance pravdepodobne ultimátnou voľbou.

Matúš Paločko

Autá a motorky ma fascinujú už od detstva. Zvuk motora, rýchlosť a vzrušenie z jazdy sú aj dnes mojimi "drogami". Motoristickej žurnalistike sa venujem už viac ako 10 rokov a je to nielen práca, ale aj to najlepšie a najzaujímavejšie hobby.

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button