Info

TIP na víkend! Moto & Boat Show Incheba Bratislava

Moto & Boat Show 2022

Hoci nám za oknami krásne svieti slnko, aspoň teda u nás v Bratislave, mnohí z nás nemajú ešte plány na víkend. Ste fanúšikom motoriek a lákajú vás napríklad upravené “Harlejky”? Alebo by ste sa chceli stretnúť s pretekárom Maxom Repákom? Alebo si chcete pojazdiť na najnovších elektrických bicykloch na provizórnej trati? Toto všetko vás čaká v Bratislave na výstave Moto & Boat Show v Inchebe.

Korona ovplyvnila rôzne časti nášho života…

Navštívili sme stánky SuperSOCO, tiež Silence, CF Moto, Kawasaki, Honda, ako aj napríklad stánok MR 43, kde sme obdivovali zaujímavé modely JAWA z Indie, ako aj britské novodobé klasiky.

Epidémia korona vírusu ovplyvnila rôzne časti nášho života. Jeho vplyvu sa neubránila ani výstava Moto & Boat Show v Inchebe. Po iné roky sme tu našli oveľa väčšie množstvo vystavovateľov, oveľa viac motocyklov či lodí, oveľa viac predajcov motovýbav. Žiaľ, doba je taká, že všetci sa boja. Tak vystavovatelia, ako aj návštevníci. A hoci je tento ročník Moto & Boat Show tak trochu oklieštený, návštevníci majú stále možnosť vidieť zaujímavé motocykle a stretnúť zaujímavých ľudí.

Medzi vystavovateľmi sme aj my navštívili stánky s elektrickými motorkami SuperSOCO, tiež Silence, CF Moto, Kawasaki, Honda ako aj napríklad stánok MR 43, kde sme obdivovali zaujímavé modely JAWA z Indie, ako aj britské novodobé klasiky, z ktorých nájdete niektoré exempláre neskôr aj na stránkach nášho portálu. Budeme ich totižto testovať. Nechýbajú ano garáže, ktoré sa venujú úpravám chopperov či motocyklov Harley-Davidson. Milovníci motoršportu sa môžu na stánku Italjet stretnúť s Maxom Repákom, ako aj Mirom Lakim Slobodom, ktorý si to na Isle of Man šinul 300-vkou cez dedinu.

Hoci je na veľa fórach tohtoročná výstava Moto & Boat Show v Inchebe hejtovaná, ak máte voľné dve tri hodinky a chcete sa pokochať desiatkami zaujímavých motocyklov, dať si kávu, muffin a s deťmi poobzerať aj americké klasické autá, lode či zajazdiť si na najnovších elektrických bicykloch, skočte do Incheby a užite si aspoň to, čo táto doba postihnutá koronou momentálne ponúka.

Matúš Paločko

Autá a motorky ma fascinujú už od detstva. Zvuk motora, rýchlosť a vzrušenie z jazdy sú aj dnes mojimi "drogami". Motoristickej žurnalistike sa venujem už viac ako 10 rokov a je to nielen práca, ale aj to najlepšie a najzaujímavejšie hobby.

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Back to top button