Motocykle

Ten pravý taliansky “Dolce vita” so skútrom Piaggio Liberty a čokoládou Baci Perugina

Piaggio Liberty Baci Perugina

Keď sa spoja dve ikonické značky, výsledok musí byť perfektný. A veru je to tak. Tento rok oslavuje taliansky výrobca čokolády Baci Perugina 100 rokov svojej existencie. A ako lepšie by mohol svoje výročie osláviť ako spoluprácou s ďalšou talianskou ikonickou značkou, ktorá je predstaviteľkou toho pravého bezstarostného talianskeho života? Je to tak, Piaggio sa spojilo s Baci Perugina a 100 rokov čokoládovne oslávi limitovanou edíciou svojho dvojkolesového stroja Piaggio Liberty, ktorý sa odel do farieb balenia talianskej tradičnej čokolády. Pri pohľade na tento skúter máte chuť ho rozbaliť a zjesť.

Piaggio Liberty doslova na zahryznutie…

Špeciálna limitovaná edícia skútra Piaggio Liberty vo farbách čokoládovne Baci Perugina, dostala nápadný modrý lak, ktorý je zdobený hviezdami.

Piaggio sa zameralo hlavne na emóciu a na vizuál, ktorý upúta každého okoloidúceho. Tiež na vizuál z ktorého je jasné, komu dvojkolesový mestský skúter vzdáva hold. Piaggio Liberty je skúter, ktorý je synonymom jednoduchej a rozumnej mobility a ikonou talianskeho spôsobu života už 25 rokov. Spolupráca medzi Piaggiom a Baci Perugina je tak naozaj dokonalá. Obe značky sú talianskymi ikonami a ľudia ich doma jednoducho milujú.

Špeciálna limitovaná edícia skútra Piaggio Liberty vo farbách čokoládovne Baci Perugina, dostala nápadný modrý lak, ktorý je zdobený hviezdami. Nástrek môžeme obdivovať na prednej maske a bokoch skútra. Na plexiskle zase nájdeme slávne logo. Sedadlo dostalo tmavú kožu, ktorá svojou farbu pripomína polevu z tmavej čokolády Luisa, ktorá je majstrovským dielom z dielne Baci Perugina. Okrem skútru patrí k limitovanej edícii aj špeciálna helma, ktorú môžu záujemci dostať v dvoch farebných prevedeniach. Prvým je modré s hviezdami, ktoré je rovnaké ako sfarbenie skútra. Druhým je strieborné prevedenie, ktoré má predstavovať sfarbenie strieborného baliaceho papieru, do ktorého sú čokoládky Baci Perugina balené.

Inzercia Odťahová služba Rečičár

O pohon limitovanej edície motocykla Piaggio Liberty Baci Perugina sa bude starať štandardný motor s objemom 125 cm3 z rodiny Piaggio i-get, ktorý patrí vo svojich segmentoch k najmodernejším. Extrémne moderné a technologické motory sú výsledkom filozofie dizajnu, ktorá zaručuje vyššiu úroveň kvality a spoľahlivosti, rovnako ako zníženú spotrebu a emisie. Piaggio Liberty je jedným z najobľúbenejších talianskych skútrov, synonymom nezávislosti a slobody medzi mladými ľuďmi, ale tiež praktickosti a racionality, pokiaľ ide o každodennú mobilitu. Ako jeden z mála produktov sa dokázal neustále vyvíjať z hľadiska technológie a štýlu. Nová limitovaná edícia robí tento dvojkolesový stroj ešte výnimočnejším a unikátnejším. Na trh sa dostane v priebehu tohto roka. Jeho cenovka mierne prekročí hranicu 3000 eur. Za špeciálnu a jedinečnú limitovanú edíciu je to naozaj výborná cena.

Matúš Paločko

Autá a motorky ma fascinujú už od detstva. Zvuk motora, rýchlosť a vzrušenie z jazdy sú aj dnes mojimi "drogami". Motoristickej žurnalistike sa venujem už viac ako 10 rokov a je to nielen práca, ale aj to najlepšie a najzaujímavejšie hobby.

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button