Info

Range Rover bude ešte exkluzívnejší a individuálnejší vďaka službe SV Bespoke

Range Rover SV Bespoke

Ako sme zvyknutí na špeciálne úpravy na základe požiadaviek zákazníkov pri značke Rolls-Royce, ktoré sú označované ako Bespoke (na mieru), tak sa rozhodli na mieru upravovať svoje najluxusnejšie SUV-čka aj v ďalšej britskej značke Range Rover. Služba SV Bespoke prinesie lepšie možnosti personalizácie modelov Autobiography a SV, ako aj rozšírený výber materiálov či farebných kombinácií a povrchových úprav. Služba SV Bespoke tak nastaví nový moderný štandard luxusu, ktorí si majitelia nových modelov Range Rover za svoje peniaze zaslúžia.

Range Rover ešte viac zvýši svoju prestíž, ale aj cenu…

Záujemcovia o individualizáciu SV Bespoke majú na výber až z 391 farebných odtieňov interiérových materiálov a ďalších 230 farieb v saténových a lesklých povrchoch.

Pri individuálnych úpravách v službe SV Bespoke budú mať záujemcovia o individualizáciu svojho auta na výber až z 391 farebných odtieňov interiérových materiálov a ďalších 230 farieb v saténových a lesklých povrchoch. Nebudú chýbať ani výšivky SV Bespoke na koženom čalúnení sedadiel. Jedno z najžiadanejších luxusných SUV na svete bude tak ešte exkluzívnejšie a nezameniteľnejšie. Geraldine Ingham, výkonná riaditeľka Range Rover, povedala: „Range Rover je synonymom exkluzivity a luxusu. Teraz, s novo predstavenou službou SV Bespoke, pozývame našich najnáročnejších klientov, aby sa stali tvorcami svojho skutočne jedinečného vozidla – aby si vybrali povrchové úpravy podľa vlastného želania a dali sa viesť naším dizajnérskym tímom. Skombinovaním vylepšenej personalizácie s jedinečným zdokonalením a bezkonkurenčnými schopnosťami poskytuje Range Rover aj naďalej maximálny moderný luxus.”

Spustenie služby SV Bespoke dostupnej pre modely Range Rover Autobiography a Range Rover SV predstavuje vrchol ponuky individuálnych úprav. Pre dosiahnutie dokonalej špecifikácie si klienti môžu upraviť svoj Range Rover v priestoroch SV Bespoke Commissioning Suite vo Veľkej Británii, navštíviť vybraných globálnych predajcov, alebo pre maximálne pohodlie dokončiť objednávku online prostredníctvom exkluzívnej virtuálnej služby.

Inzercia Odťahová služba Rečičár

SV Bespoke poskytuje prístup k širokej škále materiálov a povrchových úprav interiéru a exteriéru. Klienti dodržiavajú jedinečný a komplexný sedemkrokový proces tvorby, ktorý zohľadňuje farby, motívy, exkluzívne možnosti SV, materiály, obklady a povrchové úpravy, prispôsobenia a personalizáciu. Každé hotové vozidlo sľubuje, že bude také jedinečné ako jeho tvorca. K dispozícii sú aj vybrané dizajnové kombinácie, ktoré vytvoril tím Range Rover Design, aby pomohli klientom uskutočniť ich sny. Medzi exkluzívne možnosti patrí aj služba lakovania SV Bespoke Match to Sample, ktorá dokáže replikovať akúkoľvek požiadavku na farbu exteriéru, čím poskytuje neobmedzený priestor pre individuálne úpravy. Úroveň remeselného spracovania, ktorú dosahujú odborníci z SV Bespoke, dokazuje pozornosť venovaná detailom na kapote modelov Range Rover a nápisu na dverách batožinového priestoru, ktorý je dostupný vo viacerých možnostiach úprav z drahých kovov vrátane 24-karátového zlata.

Úpravy modelov Range Rover so službou SV Bespoke budú závislé jednak od kreativity budúceho majiteľa ako aj od jeho bankového konta či plnosti jeho peňaženky. Musíme však spomenúť, že už samotné ceny modelov Range Rover v základných konfiguráciách nie sú najnižšie. Na Slovensku sú modely Range Rover k dispozícii za tieto ceny: Range Rover D300 SE SWB od 133.824 € (D300 SE SWB), Range Rover P530 od 186.248 € (P530 Autobiography SWB), Range Rover SV od 199.651 € (D350 SV SWB) a Range Rover SV P615 od 231.284 € (P615 SV SWB).

Ján Ondrovčík

Motoristická žurnalistika nie je len prácou. Je poslaním. Je plná nových podnetov, informácií, skúseností. Je ľahké sa stratiť v množstve informácií no o to ťažšie je sa v nich vyznať. Ja sa snažím byť odborníkom na automobily, motocykle a motorizmus ako celok.

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button