Automobily

Pravdepodobne prvý znížený Ford Bronco novej generácie vyráža na cesty + VEĽKÁ GALÉRIA

Ford Bronco by Vossen

Už sme si predstavili sériový Ford Bronco, upravený Ford Bronco, brutálny terénny Ford Bronco, Ford Bronco pre najťažšie preteky v púšti, no znížený Ford Bronco ešte do partie chýbal. Spoločnosť Vossen sa vybrala teda opačnou cestou a namiesto obrovských pružín a terénnych doplnkov, znížila podvozok a dodala vzduchové odpruženie, s ktorým svetlou výškou dokážete manipulovať.

Vďaka vzduchovému podvozku nestráca terénne vlastnosti…

Vďaka vzduchovému podvozku sa upravený Ford Bronco dokáže pohybovať k vozovke a nad ňu v rozsahu 76 mm.

Komu by nevyhovovali terénne vlastnosti nového Fordu Bronco, je na trhu najnovšia a azda najšportovejšia verzia, ktorú ma na svedomí spoločnosť Vossen v spolupráci so špecialistami na podvozok AccuAir. Vďaka vzduchovému podvozku sa upravený Ford Bronco dokáže pohybovať k vozovke a nad ňu v rozsahu 76 mm.

Nový Ford Bronco dostal obrovské 20-palcové kolesá Vossen Hybrid Forged HF6-3 s 35-palcovými pneumatikami. Dokonale zapadnú do rozšírených blatníkov. Aj na vzduchové tlmiče tak ostalo dostatok miesta a Bronco vďaka kombinácii brutálnych kolies a vzduchovému tlmeniu vyzerá naozaj jedinečne a športovo. A okrem toho, nestráca ani terénne vlastnosti. Do predaja by sa mal tento nový stroj dostať už na jar budúceho roka.

Zdroj: VossenWheels Official YouTube Channel

Andrej Bivan

Autá som mal rád už ako dieťa. Nebola značka, ktorú by som nepoznal. Táto láska k autám pretrvala dodnes. Na autá sa mi však už nestačí len pozerať. Chcem v nich sedieť, jazdiť a počúvať ich motor. To je tá najlepšia hudba pre moje uši.

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button