Info

Pohyb ktorý inšpiruje. KIA zažíva prerod značky.

Nové logo KIA

Zmeny v stabilnej a svetovo akceptovanej spoločnosti sú ťažké. Rozhodnúť, čo bude tým správnym pre budúcnosť automobilového giganta je obrovská zodpovednosť. Juhokórejská značka KIA nabrala odhodlanie a s príchodom nového roku ukázala svetu svoje nové logo, ako aj nový firemný slogan a celkovo predstavila budúcu transformáciu značky. V zmysle nového firemného motta “Pohyb ktorý inšpiruje” si chce KIA vybudovať do budúcnosti vedúcu pozíciu v odvetví vďaka vylepšeniu všetkých aspektov podnikania.

Nové logo je symbolom nových hodnôt značky KIA. V praxi chce cieľavedomá automobilka zamerať svoju pozornosť ešte viac na zákazníka. Bližšie špecifikuje svoje nové smerovanie 15. januára prostredníctvom digitálneho podujatia New KIA Brand Showcase. Krivky nového loga stelesňujú rastúce ambície spoločnosti KIA.

Odhalenie nového loga pripomínalo príchod nového roka…

KIA sa postarala o nový svetový Guinnessov rekord v kategórii “Najviac bezpilotných vzdušných prostriedkov (UAV), ktoré spúšťajú pyrotechniku”.

Poďme však k novému logu. Jeho odhalenie pripomínalo oslavu nového roka. Pyrotechnická šou sa odohrala na oblohe nad juhokórejským mestom Incheon. 303 pyrodronov odpálilo stovky ohňostrojov synchronizovaných do umeleckého vystúpenia. Vďaka tomuto vystúpeniu sa KIA postarala o nový svetový Guinnessov rekord – Najviac bezpilotných vzdušných prostriedkov (UAV), ktoré spúšťajú pyrotechniku.

„Nové logo Kia predstavuje záväzok spoločnosti stať sa ikonou zmeny a inovácie,“ uviedol Ho Sung Song, prezident a výkonný riaditeľ Kia. „Automobilový priemysel zažíva obdobie rýchlej transformácie a Kia sa týmto zmenám proaktívne venuje a prispôsobuje. Naše nové logo predstavuje našu túžbu inšpirovať zákazníkov pri vývoji ich mobilných potrieb a našim zamestnancom čeliť výzvam, ktorým čelíme v rýchlo sa meniacom priemysle.“

Zdroj: KIA Motors Worldwide YouTube Channel

Matúš Paločko

Autá a motorky ma fascinujú už od detstva. Zvuk motora, rýchlosť a vzrušenie z jazdy sú aj dnes mojimi "drogami". Motoristickej žurnalistike sa venujem už viac ako 10 rokov a je to nielen práca, ale aj to najlepšie a najzaujímavejšie hobby.

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button