Motocykle

Máte chuť na zaujímavú dvojkolesovú limitku? Ducati má pre vás pripravený špeciál

Ducati Streetfighter V4 Supreme

Koncom mája 2024 predstavila Ducati limitovaný špeciálny model Streetfighter V4 S v červeno-bielom lakovaní s ozdobnými prvkami od módnej značky Supreme z New Yorku, ktoré pre fanúšikov oboch značiek pripravil taliansky dizajnér Aldo Drudi.

Ducati Streetfighter V4 Supreme s dizajnom od Drudiho…

Základom Supreme Special Edition je Ducati Streetfighter V4 S s motorom V4.

Ducati pôvodne neprezradila, koľko exemplárov Ducati Streetfighter V4 Supreme bude celkovo vyrobených.  Limitovaná edícia bude samozrejme očíslovaná aby sa vedelo, na ktorom jedinečnom kúsku zo série sedíte. Ďalšími špecifikami tohto špeciálneho modelu sú vpredu červené monoblokové brzdové strmene Stylema od Brembo a biele kované hliníkové kolesá od Marchesini, ako aj dvojfarebné čalúnenie sedadiel v červenej a čiernej farbe s krytom sedadla spolujazdca.

Ducati Streetfighter V4 S s výkonom 208 koní a 193 kilami…

Základom Supreme Special Edition je Ducati Streetfighter V4 S s motorom V4, s objemom 1 103 cm3 a maximálnym výkonom 208 koní (153 kW) pri 13 000 ot./min a krútiacim momentom 123 Nm pri 9 500 ot./min. Výbava tohto modelového variantu zahŕňa elektronicky riadené komponenty odpruženia od Öhlins a elektronický balík vrátane quickshiftera pre 6-stupňovú prevodovku, ako aj ABS a kontrolu preklzu (DTC). V ráme je umiestnená ľahká lítium-iónová batéria aj vďaka ktorej je celková hmotnosť motorky (bez paliva) 193 kilogramov.

Inzercia Odťahová služba Rečičár

Limitovaná edícia za 47 000 eur plus exkluzívne originálne príslušenstvo…

Za 47 000 eur – čo je takmer dvakrát ako za Ducati V4 S (26 990 eur) – môžu zberatelia v Nemecku získať svoj Ducati Streetfighter V4 Supreme v špeciálnej drevenej krabici s certifikátom pravosti, krycou látkou a ďalším príslušenstvom. Medzi vhodne navrhnuté originálne doplnky patrí kožená bunda (1 941,07 eur) a kožená kombinéza (3 891,88 eur) od Dainese a tiež prilba (1 461,17 eur) od Arai. A tu sa už dostávame k Drudimu, keďže dizajnér je pravdepodobne známy najmä dizajnom prilieb Arai. Supreme ponúka navyše vhodne označené ležérne oblečenie, pričom kúsky tohto oblečenia sú tiež limitované.

Matúš Paločko

Autá a motorky ma fascinujú už od detstva. Zvuk motora, rýchlosť a vzrušenie z jazdy sú aj dnes mojimi "drogami". Motoristickej žurnalistike sa venujem už viac ako 10 rokov a je to nielen práca, ale aj to najlepšie a najzaujímavejšie hobby.

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button