Automobily

Maserati MC20 dostalo brutálny bodykit od Mansory! Nemecká dielňa veru vie vylepšiť dokonalé

Mansory Maserati MC20

Nemecká, môžeme povedať, tuningová dielňa Mansory, si zobrala na paškál taliansky superšport z Modeny, Maserati MC20. Tento automobil je už bez akéhokoľvek zásahu zvonku nádherným umeleckým dielom. Avšak, nebolo by to Mansory, keby neprinieslo ešte úžasnejší bodykit, ktorý dokáže z jedinečného spraviť niečo ešte jedinečnejšie. Hoci zatiaľ nie je bodykit hotový, aspoň na dvoch obrázkoch si môžeme ukázať, ako bude upravené Maserati MC20 v budúcnosti vyzerať. A veru je čo obdivovať…

Mansory pustilo do sveta len ochutnávku novinky…

Okrem mohutnejšieho a športovejšieho bodykitu ponúkne upravené Maserati aj nižší podvozok.

Nemecký úpravca luxusných automobilov Mansory predstavil dva rendre, na ktorých je možné vidieť prednú a zadnú časť upraveného Maserati MC20. Úprava približuje “civilný” automobil športovému pretekárskemu špeciálu Project24. Okrem mohutnejšieho a športovejšieho bodykitu ponúkne upravené Maserati aj nižší podvozok. K zemi sa priblíži o 25 mm oproti sériovej verzii. Pod kapotou ostane s najväčšou pravdepodobnosťou trojlitrový twin-turbo šesťvalec s výkonom 630 koní a krútiacim momentom 730 Nm. Na ďalšie informácie, ako aj na ďalšie fotografie si budeme chvíľu ešte musieť počkať.

Andrej Bivan

Autá som mal rád už ako dieťa. Nebola značka, ktorú by som nepoznal. Táto láska k autám pretrvala dodnes. Na autá sa mi však už nestačí len pozerať. Chcem v nich sedieť, jazdiť a počúvať ich motor. To je tá najlepšia hudba pre moje uši.

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button