Motocykle

Konečne ako sa patrí! Výstava Motocykel 2023 v bratislavskej Inchebe ukázala mnoho strojov

Motocykel 2023

Dnešným dňom, 9.3.2023, štartuje v bratislavskom výstavisku Incheba motocyklový veľtrh Motocykel 2023. Do nedele 12.3.2023 tak môžete obdivovať množstvo zaujímavých strojov a na väčšinu z nich aj naskočiť. Po veľmi diétnom minulom roku, ktorý nepriniesol takmer žiadne značky a návštevníci kvôli doznievajúcemu kovidu ostali radšej doma, sa tento rok môžete kochať stovkami nových, športových, cestovných či mestských motoriek, skútrov, strojov stavaných na zákazku, trojkoliek, štvorkoliek, elektrobajkami a tiež napríklad americkými muscle cars, ktoré spríjemňujú atmosféru návštevníkov hneď pri vstupe na výstavisko. My sme si dnešný premiérový deň tiež nenechali ujsť a prešli sme si poctivo všetky značky a všetky motocykle, ktoré sme v Inchebe mohli nájsť. Prinášame vám aj “malú” ochutnávku v našej galérii. Ak na víkend nemáte ešte plány, tak výstava Motocykel 2023 je určite tým pravým programom nielen pre vás, ale aj pre celú vašu rodinu.

Je sa veru na čo pozerať…

Na výstavisku nájdete tieto značky a vystavovateľov: CFMOTO, Peak Design, Top Racing/Red Bull KTM, BMW, MP Korado/TEO Racing, Harley Davidson, Super SOCO, MBW, Husqvarna, Suzuki, Quad Life, MotoZem, Ducati, Moped-Slovakia, MR43, Honda, Yamaha, SYM, Slovenská Motocyklová Federácia, Triumph, a mnohé ďalšie zaujímavé značky a vystavovateľov, vďaka ktorým sa tu tento rok veru nudiť nebudete.

Sprievodný program všetkých štyroch dní nájdete na tomto linku.

Foto: Marcel Szabó

Matúš Paločko

Autá a motorky ma fascinujú už od detstva. Zvuk motora, rýchlosť a vzrušenie z jazdy sú aj dnes mojimi "drogami". Motoristickej žurnalistike sa venujem už viac ako 10 rokov a je to nielen práca, ale aj to najlepšie a najzaujímavejšie hobby.

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button