Automobily

10 jedinečných kúskov z nemeckej exkluzívnej dielne

Mansory AMG G63 Viva Edition

Brutálnym úpravám nie je koniec ani počas kovidových časov. Mansory stále chrlí nové a nové jedinečné luxusné až okázalé stroje. Medzi posledné “hračky” z nemeckej dielne luxusného úpravcu Mansory patrí aj exkluzívny hranatý model Mansory AMG G63 Viva Edition. Je na prvý pohľad jasné, že to je upravené Géčko od Mercedesu a jeho úprava naozaj stojí za to.

Jednoduchá kombinácia bieleho laku s karbónom pôsobí nie len decentne, ale aj elegantne, exkluzívne a hlavne draho. Nemusíte sa však s týmto automobilom hanbiť prísť nie len medzi nafúkaných exotov, ale kľudne si to s ním môžete namieriť aj do konzervatívnejšej spoločnosti.

Kto ho chce mať, na cenu sa nepýta…

Mansory sa chystá vyrobiť Viva Edition len v malej limitovanej edícii 10 kusov.

Z prednej masky vystupuje, aj vďaka LED-kovému pásu, mohutný okrúhly znak Mansory a dokonale sekunduje dvojici štandardných svetlometov modelu G. Lepšej viditeľnosti slúži aj ďalší pár prídavných LED-kových svetiel na streche. Podsvietené sú dokonca aj prahy svalnatého SUV Mansory AMG G63 Viva Edition. Priestor pod blatníkmi dokonale vypĺňajú obrovské 24-palcové kolesá s čiernymi diskami s ramenami v tvare písmena “Y”. Kolesám dokonale kontrastujú biele brzdové strmene.

Vnútro automobilu dostalo po vzore zovňajšku tiež čierno-bielu farebnú kombináciu. Veľké množstvo karbónových doplnkov a detailov zdobí nie len prístrojovú dosku, ale aj dvere či priestor okolo zadných sedadiel. Prešívanie kožených sedadiel dostalo tradičný diamantový vzor. V interiéri nesmie chýbať plaketa označujúca daný kus jeho poradovým číslom, pod ktorým vyšiel z výroby. O to viac sa model Mansory AMG G63 Viva Edition cení, že sa ho Mansory chystá vyrobiť len v malej limitovanej edícii 10 kusov. Cena limitky samozrejme zverejnená nebola. Kto tento automobil chce vlastniť, na cenu sa nepýta.  

 

Zdroj: Mansory Official Youtube Channel

Andrej Bivan

Autá som mal rád už ako dieťa. Nebola značka, ktorú by som nepoznal. Táto láska k autám pretrvala dodnes. Na autá sa mi však už nestačí len pozerať. Chcem v nich sedieť, jazdiť a počúvať ich motor. To je tá najlepšia hudba pre moje uši.

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button