Motocykle

Vmoto sa bude tento rok pýšiť dvoma novinkami! Uvedené budú na výstave Motocykel 2024 v Inchebe

Vmoto Super Soco

Poznáte elektrické motocykle SuperSoco, respektíve Vmoto Soco? Na slovenskom trhu import zastrešuje spoločnosť Antik. Tento rok slovenské zastúpenie značky Vmoto bude predvádzať na výstave Motocykel 2024 v bratislavskej Inchebe hneď dve novinky. Ing. Matúš Digo, sales & import manager Antik pre médiá uviedol: “Dovoľte mi touto cestou pozvať Vás na výstavu Motocykel 2024 v Bratislave a hlavne na tlačovú konferenciu Vmoto Super Soco, ktorá sa uskutoční dňa 7.3. o 11:00 v stánku Vmoto – HALA B.0, stánok č.6. Vmoto sa bude toho roku pýšiť dvoma novinkami, ktoré uvádzame medzi prvými v EÚ”. My pri ich odhalení chýbať nebudeme a pozývame srdečne aj vás. Aké modely budú tento rok predstavené?

Dvojica elektrických motocyklov ponúkne zaujímavé parametre…

Model STASH – novinka roka 2024 prezentuje motocykel, ktorý svojimi parametrami a jazdnými vlastnosťami ukazuje, že elektrický pohon sa posúva do vyšších kategórií. Maximálny výkon 15 kW a max. rýchlosť 120 km/h z nej robia stroj, ktorý zvládne nielen jazdu v meste, ale pri dojazde do 180 km môže byť skvelým partnerom aj na výlet alebo cestu za dobrodružstvom. Systém ABS s trakčnou kontrolou sa postarajú o vaše bezpečie a ergonomicky zdokonalené sedenie zase o vaše pohodlie na cestách. Integrovaný priestor na uloženie prilby a komplet LED osvetlenie sa stáva samozrejmosťou už aj v tejto kategórii, kde sa snúbi európsky dizajn s praktickosťou elektrického pohonu. Celý systém ako aj záznamy jázd, či diagnostiku motocykla nájdete už tradične v aplikácii, ktorá rovnako prešla v poslednom roku vylepšeniami a ponúka pohodlný nástroj na sledovanie, stráženie, či ovládanie novinky Vmoto STASH.

Model F01 – CITI – skúter strednej veľkosti dopĺňa škálu elektrických skútrov v ponuke Vmoto. Výkonom 4,8 kW, maximálnou rýchlosťou až 80 km/h a dojazdom až 65 km je ideálnym dopravným prostriedkom do mesta alebo vidiek. Veľkosťou a nižšou hmotnosťou umožňuje jednoduchú jazdu, ovládanie a vysokú bezpečnosť v každom počasí a ceste. Skúter disponuje spiatočkou a už tradične troma režimami jazdy ECO-NORMAL-SPORT, ktoré umožňujú prepínanie štýlu jazdy v závislosti od dojazdu. Veľké kolesá, CBS systém bŕzd a dokonalá ergonómia sa postarajú o vaše pohodlie pri pohybe aj na nerovných povrchoch. Skúter F01 prichádza už so zadným nosičom boxu, ktorý je univerzálny pre všetky značky boxov. Nabíjanie prebieha pomocou rýchlonabíjačky, a teda batéria je pripravená na jazdu približne už o 3 hodiny.

Matúš Paločko

Autá a motorky ma fascinujú už od detstva. Zvuk motora, rýchlosť a vzrušenie z jazdy sú aj dnes mojimi "drogami". Motoristickej žurnalistike sa venujem už viac ako 10 rokov a je to nielen práca, ale aj to najlepšie a najzaujímavejšie hobby.

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button