Domáce cestyInfo

SsangYong prináša vianočný darček: zvýhodnenie 1 000 € na model Torres!

SsangYong Torres

Po úspešnom uvedení úplne nového modelu Torres s cenou už od 27 990 €, značka SsangYong teraz prichádza s vianočným darčekom pre svojich zákazníkov vo forme zvýhodnenia 1 000 € na toto všestranné rodinné vozidlo. Táto limitovaná vianočná ponuka platí pre skladové vozidlá modelu Torres, a to až do 31. 12. 2023 alebo do vypredania skladových zásob

Ideálny darček od SsangYong…

SsangYong Torres, s batožinovým priestorom až 839 litrov, je ideálnym spoločníkom pre vianočné nákupy.

Vozidlá s vianočným zvýhodnením 1 000 € na model Torres sú k dispozícii u autorizovaných predajcov SsangYong po celej Slovenskej republike. Záujemcovia o tento exkluzívny darček môžu navštíviť svojho miestneho predajcu a získať viac informácií o dostupných vozidlách a konkrétnych podmienkach tejto vianočnej ponuky.

SsangYong Torres, s veľkým batožinovým priestorom až 839 litrov, je ideálnym spoločníkom pre vianočné nákupy alebo cesty za rodinou počas sviatkov. Zákazníci tak môžu okamžite využiť priestranné vozidlo na pohodlné prepravovanie vianočných darčekov a všetkých potrebných vecí. To všetko je doplnené atraktívnym pomerom ceny a hodnoty. Viac informácií o modeli SsangYong Torres: https://www.ssangyong.sk/torres.

Zdroj: Tlačová správa SsangYong Slovensko, Vondrak&Heisig

Matúš Paločko

Autá a motorky ma fascinujú už od detstva. Zvuk motora, rýchlosť a vzrušenie z jazdy sú aj dnes mojimi "drogami". Motoristickej žurnalistike sa venujem už viac ako 10 rokov a je to nielen práca, ale aj to najlepšie a najzaujímavejšie hobby.

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button