Aktuálne

SEAT rozširuje ponuku radu Arona verziou FR Limited Edition

Sest Arona FR Limited Edition

Od svojho uvedenia na trh je SEAT Arona ideálnym mestským SUV. Do svojho segmentu priniesol oživenie robustným vonkajším dizajnom a inovatívnym vyhotovením interiéru.

Značka SEAT teraz dodáva charakteru modelu Arona novú úroveň exkluzivity verziou FR Limited Edition. Najnovší prírastok do modelového radu dostal nové dizajnové detaily na karosérii a v interiéri, pričom si zachoval typickú výraznú estetiku off-road.

Seat Arona s viac ako 500 000 predanými kusmi…

V roku 2023 bol model Arona najpredávanejším automobilom značky SEAT.

Od spustenia predaja v roku 2017 bol model SEAT Arona veľmi úspešný, doteraz sa z neho predalo vyše pol milióna exemplárov. V roku 2023 bol model Arona najpredávanejším automobilom značky SEAT s počtom 89 000 kusov dodaných zákazníkom (2022: 71 000; +25,3 %). 

„Arona je najpredávanejším modelom SEAT a vydobyl si pozíciu v segmente mestských SUV ako vozidlo, ktoré presne spĺňa potreby zákazníkov,“ povedal Sven Schuwirth, člen predstavenstva SEAT pre predaj a marketing. „Verzia FR Limited Edition umocňuje jeho dizajn, pridáva nové estetické prvky na karosériu a do interiéru, čím zvyšuje jeho atraktivitu pre zákazníkov, ktorí sa chystajú do mestskej džungle.“ 

Okrem nových farieb má SEAT Arona FR Limited Edition aj nové prvky vybavenia a kolesá. V palete farieb karosérie pribudol nový exkluzívny sivý odtieň Graphene Grey, vozidlo má štandardne 18-palcové disky kolies z ľahkej zliatiny lakované sivým farebným odtieňom Cosmo Grey.

V kabíne má SEAT Arona FR Limited Edition výduchy ventilácie nalakované sivou farbou a dekoračné obklady na dverách, prístrojovej doske a stredovej konzole v novom farebnom vyhotovení Dark aluminium matt. Zákazníci si môžu za príplatok objednať škrupinové športové sedadlá s integrovanými opierkami hlavy a textilným poťahom, ktoré výborne držia telo a dodávajú interiéru atraktívny športový akcent.

SEAT Arona FR Limited Edition sa začne predávať ešte v prvom štvrťroku 2024.

Zdroj: Tlačová správa Porsche Slovakia spol. s.r.o.

Matúš Paločko

Autá a motorky ma fascinujú už od detstva. Zvuk motora, rýchlosť a vzrušenie z jazdy sú aj dnes mojimi "drogami". Motoristickej žurnalistike sa venujem už viac ako 10 rokov a je to nielen práca, ale aj to najlepšie a najzaujímavejšie hobby.

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button