Motocykle

Najhorúcejšie modelky sa ukazujú cez internet!

Harley-Davidson 2021

Prebudil vo vás nadpis hriešne myšlienky? Tešíme sa! Tentokrát sa však nebude jednať o polonahé modelky v odvážnych plavkách, ale o dvojkolesové novinky z dielne azda najikonickejšej americkej značky motocyklov Harley-Davidson. Ich prezentáciu pre rok 2021 si americká značka pripravila vo virtuálnej prezentácii, ktorá odpáli 19. januára 2021.

Momentálna epidemická situácia nedovoľuje robiť veľké prezentácie a honosné odhaľovania, ako sme na ne boli zvyknutí po minulé roky. Je to veľká škoda. Nové modeli sa však predstaviť musia a preto sa americká ikonická značka Harley-Davidson rozhodla odprezentovať svoje najnovšie stroje pre rok 2021 po internete a teda cez virtuálnu prezentáciu.

Kvôli eko-šialenstvu museli niektoré modely preč z ponuky…

Na virtuálnu prezentáciu modelov Harley-Davidson sa môžete prihlásiť aj vy! Urobte tak na linku: www.H-D.com/21.

Už dopredu vypustila oficiálne informácie o strojoch, ktoré budú zdobiť svetové cesty budúci rok. Odprezentované však nebudú len bajky, ale aj nové diely, doplnky či nová kolekcia oblečenia nie len pre motorkárov.

S istotou vieme povedať že nová sezóna 2021 prinesie so sebou Pan Americu 1250 či model Custom 1250. S ľútosťou musíme aj oznámiť, že európske eko-šialenstvo odstavilo kvôli emisným normám modely Sportster a Speedster. Tak nám treba keď sme… Dokonca aj Softail s motorom Milwaukee-Eight bude prekopaný a nastavený na limity normy Euro5.

A hoci do januára ostáva len pár týždňov, už teraz sa nevieme dočkať na oficiálnu prezentáciu, ktorú nás bude sprevádzať herec Jason Mamoa.

Marcel Szabó

Najkrajší zvuk je z vidlicového dvojvalca :) pokiaľ sa však jedná o dve stopy pocity sa násobia štyrmi

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button