Info

Monopost stajne Scuderia AlphaTauri na čerpacích staniciach ORLEN! Z Bratislavy – Lamača sa presunie do Košíc

Orlen Scuderia AlphaTauri AT04

Už 24. októbra zavítal na čerpaciu stanicu ORLEN v Lamači monopost F1 tímu Scuderia AlphaTauri. Ďalšou zastávkou monopostu F1 bude od 31. októbra čerpacia stanica v Košiciach. Celá akcia je súčasťou kampane Nasledujte kvalitu, vo vizuáli ktorej priťahuje pozornosť práve monopost Formuly 1 vo farbách tímu Scuderia AlphaTauri.

Orlen poteší fanúšikov F1 na Slovensku…

Okrem obdivu monopostu F1 sa z grafiky umiestnenej na presklennom boxe dozviete aj parametre tohto pretekárskeho špeciálu.

Spoločnosť ORLEN zostáva aj v roku 2023 súčasťou seriálu Formuly 1. Spoločnosť nadviazala spoluprácu s talianskym tímom Scuderia AlphaTauri, ktorý podporuje budúcich svetových šampiónov. V tohtoročnej sezóne Formuly 1 je logo značky ORLEN zobrazené na prove vozidla, zadnom spojleri, deflektoroch, bezpečnostnom ráme halo a zrkadlách monopostu AT04 tejto značky. Súčasne je umiestnené na kombinézach a odevoch jazdcov a mechanikov a v padoku. Najväčšia spoločnosť v regióne strednej a východnej Európy je tak piaty rok v rade prítomná v padoku kráľovskej disciplíny motoristického športu. Farby tímu AlphaTauri hája jazdci Yuki Tsunoda z Japonska a Daniel Ricciardo z Austrálie.

Termíny vystavenia monopostu:

24.10.-30.10.2023 – Bratislava – Lamačská cesta

31.10.-6.11.2023 – Košice – Moldavská cesta

Zdroj: Orlen, www.orlen.sk/novinky/monopost_stajne_scuderia_alphatauri

Matúš Paločko

Autá a motorky ma fascinujú už od detstva. Zvuk motora, rýchlosť a vzrušenie z jazdy sú aj dnes mojimi "drogami". Motoristickej žurnalistike sa venujem už viac ako 10 rokov a je to nielen práca, ale aj to najlepšie a najzaujímavejšie hobby.

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button