Motocykle

Krásny výsledok vzrušujúcej spolupráce značiek Disney a Vespa

Vespa Disney

Talianska značka skútrov Vespa s potešením predstavuje Vespu „Disney Mickey Mouse Edition by Vespa“. Dve ikonické značky sa spojili a vytvorili úplne jedinečnú limitovanú edíciu, ktorá oslavuje výnimočné výročie. Ako Vespa, tak Disney sú značky odjakživa známe pre svoj nezameniteľný štýl. Vespa si cení slobodu a zábavu, čo je spojené s hodnotami spoločnosti Disney, ako je rozprávanie príbehov a útek od reality. To všetko vytvára dokonalú súhru. Preslávený skúter sa tiež nedávno stal samotným zhmotnením snov vo fantastickom animovanom filme Luca, majstrovskom animovanom filme spoločností Disney a Pixar.

So skútrom Vespa si na cestu vezmete aj Mickeyho…

Rovnako ako Mickey Mouse je Vespa kultúrnou ikonou, ktorá evokuje zmysel pre zábavu a dobrodružstvo.

Vespa je viac ako len dopravný prostriedok, je to životný štýl. Akonáhle na ňu nasadnete, stane sa súčasťou vašej osobnosti. Je to nádherný spoločník na cesty, ktorý v tejto špeciálnej edícii popúšťa uzdu fantázii a nabáda k veľkým snom.

Michele Colaninno, výkonný riaditeľ pre globálnu stratégiu, produkty, marketing a inovácie skupiny Piaggio, hovorí: „Sny nám umožňujú hľadieť do budúcnosti s optimizmom, a to aj v tak zložitej dobe, ako je táto. Nadčasová ikona, ako je Vespa, nemohla pri tejto výnimočnej príležitosti 100. výročia založenia spoločnosti Disney neosláviť rovnako večnú ikonu, akou je Mickey Mouse, a vzdať hold kreativite, predstavivosti, ľahkosti a zábave, teda hodnotám, ktoré boli vždy základom značky Vespa. Táto spolupráca medzi Vespou a Disney predstavuje oslavu dvoch historických spoločností, ktoré majú spoločný sen: umožniť každému slobodne vyjadriť svoju predstavivosť.

Claire Terry, senior viceprezidentka divízie Disney Consumer Products, Games & Publishing EMEA, hovorí: „Rovnako ako Mickey Mouse je Vespa kultúrnou ikonou, ktorá evokuje zmysel pre zábavu a dobrodružstvo, a spoločne tvorí úžasnú kombináciu, ktorá skutočne rozširuje naše nadčasové rozprávanie príbehov. Sme neuveriteľne nadšení, že môžeme túto verziu ikonického skútra priniesť našim fanúšikom v roku nášho stého výročia a preniesť všetok Mickeyho šarm a osobitosť na cesty, kamkoľvek sa ľudia chcú vydať!

V rámci tejto spolupráce sú modely Vespa Primavera 50 cm3 a 125 cm3 sfarbené do čiernej, červenej, bielej a žltej farby, rovnakých odtieňov, ktoré po desaťročia charakterizovali najslávnejšieho myšiaka od Walta Disneyho. Žlté kolesá pripomínajú Mickeyho topánky, zatiaľ čo čierne zrkadlá pripomínajú jeho nezameniteľné okrúhle uši. Grafický vzor obkresľujúci siluetu postavičky zdobia obe strany Vespy aj jej prednú časť. Nechýba ani podpis Mickey Mouse, ktorý sa nachádza na sedle a prednej maske. V limitovanej edícii „Disney Mickey Mouse Edition by Vespa“ je k dispozícii aj helma v rovnakých úžasných farbách.

Zdroj: Tlačová správa LivePR s.r.o., Faber moto s.r.o.

Matúš Paločko

Autá a motorky ma fascinujú už od detstva. Zvuk motora, rýchlosť a vzrušenie z jazdy sú aj dnes mojimi "drogami". Motoristickej žurnalistike sa venujem už viac ako 10 rokov a je to nielen práca, ale aj to najlepšie a najzaujímavejšie hobby.

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button