Motocykle

Justin Bieber a jeho nová Vespa! Nevyzerá vôbec zle

Justin Bieber X Vespa

Keď sa spoja dve populárne mená, vo väčšom množstve prípadov vznikne niečo zaujímavé. Keď sa spojila Vespa a Justin Bieber, spojili sa dve ikony. Ikona zo sveta motorizmu a aktuálna ikona zo sveta hudby. Vespa 125, ktorú si Bieber upravil podľa svojich predstáv je štýlová, extrémna, odvážna a nezameniteľná. Do predaja sa dostane už o pár dní. Zaparkovali by ste v garáži jeden kúsok aj vy?

Vespa sa spolupráci s trendsettermi nebráni…

Limitovanú edíciu Justin Bieber X Vespa dizajnoval sám spevák, ikona mladých.

Pri limitovaných edíciách skútrov Vespa, kedy sa Taliani spájali s významnými menami, sme boli nadšení z nezameniteľného štýlu, ktorý vytiahol majiteľa špeciálnej edície spomedzi bežných, no aj tak ikonických dvojkolesových mestských súrodencov. Za posledné roky sme si predstavili napríklad edíciu Christian Dior, Giorgio Armani, či Sean Wotherspoon. Dnes prichádza spolupráca so spevákom Justinom Bieberom. A limitovaná Vespa nezostáva svojim predchodkyniam nič dlžná.

Limitovanú edíciu Justin Bieber X Vespa dizajnoval sám spevák, ikona mladých. Vďaka jeho fanúšikom, ktorých sú milióny, sa ikonický skúter dostane do povedomia komunity, ktorá by sa k nemu za iných okolností možno ani nedostala. Bieberova Vespa odráža jeho kreativitu a zmysel pre módu. Základným prvkom Bieberovej Vespy je monochromatický vzhľad. Biela farba pochádza z verzie Vespa Sprint 125. Šedasté plamene so spevákovým podpisom jemne vystupujú z bieleho podkladu a nebijú gýčovito do očí. K limitovanej edícii Justin Bieber X Vespa budú k dispozícii aj limitované doplnky ako taška, rukavice či biela helma s plameňmi. Do predaja by sa mala limitka dostať už o pár dní. Veríme, že jeden zo zaujímavých kusov budeme mať možnosť zaparkovať v našej redakčnej garáži aj my.

Matúš Paločko

Autá a motorky ma fascinujú už od detstva. Zvuk motora, rýchlosť a vzrušenie z jazdy sú aj dnes mojimi "drogami". Motoristickej žurnalistike sa venujem už viac ako 10 rokov a je to nielen práca, ale aj to najlepšie a najzaujímavejšie hobby.

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Back to top button