Motocykle

BSA Gold Star 650 sa ukazuje kompletne v čiernej farbe Shadow Black s cenou od 7499 eur

BSA Gold Star 650

V roku 2021 značka BSA opäť vstúpila do fázy výroby motocyklov. Pod indickou vlajkou Mahindra, s motorom z Rakúska a množstvom britského pátosu. V roku 2024 bude na výber 6 farebných variantov modelu BSA Gold Star. Najnovšia farba sa volá Shadow Black a motorka odetá do nej pripomína Triumph T 120 Black, čo je naozaj pekná spomienka na tradičný bajk. Technicky BSA na modeli Gold Star nič nemení (okrem pridania nových farieb) a dokonca aj ceny zostávajú na úrovni z roku 2023.

BSA Gold Star v šiestich farbách pre rok 2024…

Ceny v Nemecku začínajú na 7 499 eur.

Jadrom a srdcom motocykla BSA Gold Star 650 je unikátny jednovalec s vodným chladením a objemom 649 cm3. Je potomkom jednovalca Rotax zo série BMW F. Dokáže produkovať výkon 48 koní. Novinkou pre rok 2024 je farebný variant Shadow Black, v ktorom sú “oblečené” dokonca aj komponenty motora a výfukový systém. Nový farebný variant dopĺňa už známe farebné schémy Insignia Red, Midnight Black, Dawn Silver, Highland Green a Silver Sheen-Legacy Edition.

Koľko stojí BSA Gold Star 650?

Od roku 2022 sa BSA Gold Star predáva prostredníctvom siete Peugeot Motorcycles. Značka patrí do indickej skupiny Mahindra. Ceny v Nemecku začínajú na 7 499 eur aj v roku 2024. Za prémiovejšiu edíciu Legacy si priplatíte ďalších 500 eur.

Inzercia Odťahová služba Rečičár

Matúš Paločko

Autá a motorky ma fascinujú už od detstva. Zvuk motora, rýchlosť a vzrušenie z jazdy sú aj dnes mojimi "drogami". Motoristickej žurnalistike sa venujem už viac ako 10 rokov a je to nielen práca, ale aj to najlepšie a najzaujímavejšie hobby.

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button