Domáce cestyInfo

Tankovanie a nakupovanie potravín na jednom mieste! Vďaka OMV a BILLA realitou

VIVA BILLA

Keď na rakúskych čerpacích staniciach tankujeme palivo, vždy nás prekvapia nízke ceny potravín, ktoré sa na benzínke predávajú. A nie sú to len bagety, ale aj sladkosti, nápoje, pečivo či iné potraviny, na ktoré sme doteraz na našich čerpačkách neboli zvyknutí. A keď aj tam už boli, ceny boli naozaj omnoho vyššie, ako v potravinách. Doba však ide dopredu a už aj na Slovensku sme sa dočkali predaja potravín na benzínkach za ceny, na aké sme zvyknutí z našich supermarketov. Pilotný projekt čerpačiek OMV a supermarketov BILLA s názvom VIVA BILLA, potraviny každodennej potreby na benzínke, úspešne odštartoval už začiatkom mája na benzínke OMV na Hečkovej ulici v Bratislave. Odtiaľ sa bude postupne rozširovať po ďalších benzínkach celého Slovenska.

Billa a OMV spoločne bližšie k zákazníkom…

Naši zákazníci si značku BILLA spájajú s kvalitnými a čerstvými potravinami a preto k nim chceme byť ešte bližšie. Úspešne sme nadviazali spoluprácu s OMV”.

„Veľmi intenzívne vnímame potreby našich zákazníkov a je zrejmé, že pre nedostatok času vzniká trend návratu k menším formátom predajní. To platí obzvlášť pre účely rýchleho denného nákupu na doplnenie najnutnejších potravín. Čerpacie stanice už dávno nie sú len miestom, kde si zákazníci doplnia palivo a odídu. Zmenili sa na miesta s komplexnou ponukou služieb práve preto, aby sme našim zákazníkom boli vždy po ruke. Aby sme dokázali garantovať širší sortiment, špičkovú kvalitu, každodennú čerstvosť a zároveň prijateľné ceny potravín, spojili sme svoje sily s obchodným reťazcom BILLA. Na čerpacích staniciach OMV VIVA BILLA si odteraz zákazníci vďaka tejto spolupráci budú vedieť vyriešiť už aj svoj denný nákup potravín. Veríme, že vďaka tomu našim zákazníkom opäť trochu uľahčíme každodenné povinnosti a ušetríme trochu drahocenného času,“ vysvetľuje Michal Kubinec, Retail Manager OMV Slovensko.

„Naši zákazníci si značku BILLA spájajú s kvalitnými a čerstvými potravinami a preto k nim chceme byť ešte bližšie. Úspešne sme nadviazali spoluprácu s OMV a do nových prevádzok VIVA BILLA budeme dodávať kvalitné potraviny zo sortimentu ako ovocie, zelenina, pečivo či mliečne a mäsové výrobky,“ hovorí Arnd Riehl, generálny riaditeľ BILLA Slovensko.

Matúš Paločko

Autá a motorky ma fascinujú už od detstva. Zvuk motora, rýchlosť a vzrušenie z jazdy sú aj dnes mojimi "drogami". Motoristickej žurnalistike sa venujem už viac ako 10 rokov a je to nielen práca, ale aj to najlepšie a najzaujímavejšie hobby.

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button