Aktuálne

SsangYong uviedol na slovenský trh facelift modelov Tivoli a Tivoli Grand

SsangYong Tivoli & Tivoli Grand

SsangYong 22.8.2023 uviedol na slovenský trh faceliftovaný model Tivoli a jeho kombi verziu Tivoli Grand. Nadväzuje tak na úspech predchádzajúcich verzií týchto modelov. Už tradičnou prednosťou vozidiel juhokórejskej značky SsangYong zostáva veľmi atraktívny pomer ceny a úžitkovej hodnoty.

Modernizované modely SsangYong sú ešte silnejšími konkurentami tradičných značiek…

Model Tivoli Grand štartuje cenovo od 19 590 € vr. DPH. Jeho veľkou prednosťou je skvelý pomer ceny a úžitkovej hodnoty.

Model Tivoli veľkostí porovnateľný napr. so Škoda Kamiq alebo Hyundai Kona štartuje novo už na 17 790 € vr. DPH. Za túto cenu zákazník dostane auto s robustným 1.5 litrovým turbo motorom so 163 k, komplexný balíček chytrých systémov a bezpečnostných asistentov, LED svetlá denného svietenia (predné a zadné), 6 airbagov, tempomat, klimatizáciu, kožený volant s integrovaným ovládaním audio systému, elektronické ovládanie predných aj zadných okien a mnoho ďalšieho. Facelift modelu priniesol predovšetkým nový vzhľad prednej masky, ktorá nasleduje nový dizajnový smer nastavený nedávno uvedeným modelom Torres. V interiéri tiež pribudol nový displej ovládania klimatizácie a ďalších dôležitých funkcií ergonomicky prepracovaný tak, aby jeho ovládanie bolo čo najjednoduchšie a intuitívne. Veľkou výhodou modelu Tivoli je ľubovoľná možnosť kombinácie pohonu (predných kolies FWD / všetkých kolies AWD) a prevodovky (manuálne / automatické). Kompletnú ponuku a cenník modelu Tivoli nájdete na https://www.ssangyong.sk/tivoli.

Model Tivoli Grand štartuje cenovo od 19 590 € vr. DPH. Jeho veľkou prednosťou je skvelý pomer ceny a úžitkovej hodnoty a základná veľkosť batožinového priestoru 720 litrov, ktorá sa dá po sklopení zadného radu sedadiel rozšíriť až na 1 440 litrov. Model okrem iného ocenia všetci tí, ktorí potrebujú pohodlne prepravovať rozmernejšie predmety či batožinu, zbaliť celú rodinu na dovolenku alebo treba odviezť na chalupu všetko potrebné. Okrem mimoriadneho batožinového priestoru a atraktívnej cenovky ponúka Tivoli Grand celý rad pokročilých bezpečnostných technológií a asistentov, Smart Audio Multimedia systém s 8“ dotykovým displejom, LED svetlá denného svietenia (predné a zadné), zadnú parkovaciu kameru, 6 airbagov, tempomat, klimatizáciu, elektrické ovládanie predných aj zadných okien a mnoho ďalšieho. Kompletnú ponuku a cenník modelu Tivoli Grand nájdete na https://www.ssangyong.sk/tivoli-grand.

Inzercia Odťahová služba Rečičár

Spolu s uvedením faceliftu modelu Tivoli Grand na slovenský trh spúšťa SsangYong akčnú ponuku tohto modelu Tivoli Grand STYLE+. V jej rámci získa zákazník STYLE+ paket zadarmo (alebo SPORT paket so zvýhodnením 1 300 €). Kompletnú ponuku a cenník akčného modelu Tivoli Grand STYLE+ nájdete na: https://www.ssangyong.sk/tivoli-grand-style-plus.

Zdroj: Tlačová správa SsangYong Slovensko, Vondrák&Heisig

Matúš Paločko

Autá a motorky ma fascinujú už od detstva. Zvuk motora, rýchlosť a vzrušenie z jazdy sú aj dnes mojimi "drogami". Motoristickej žurnalistike sa venujem už viac ako 10 rokov a je to nielen práca, ale aj to najlepšie a najzaujímavejšie hobby.

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button