Info

Modrá, biela, čierna a ružová budú farby F1 tímu Alpine. Čo vravíte na nový monopost?

Alpine F1 Team

Stajňa Formuly 1 Alpine odhalila svetu svoj monopost, ktorý si pripravila pre nový ročník najprestížnejších automobilových pretekov na svete, pre seriál F1 na rok 2022. Modro-bielo-čierno-ružové sfarbenie nebude zdobiť len monopost stajne Alpine, ale aj kombinézy jej jazdcov.

Alpine štartuje do novej sezóny s novým sponzorom…

Pretekárska stajňa F1, tím Alpine, predstavil na prvých renderoch aj svoj monopost. Údajne by sa táto formula už mala nachádzať v Barcelone na okruhu pri prvých testovacích jazdách.

Mimochodom, do sezóny 2022 vstupuje pretekárska stajňa Alpine s dvojicou jazdcov. Fernandom Alonsom a Estebanom Oconom. Z tímu odišli Alain Prost a Marcin Budkowski. Šéfom tímu sa stane Otmar Szafnauer. Ak nás prekvapila ružová farba v sfarbení monopostu, jej výskyt objasnil príchod bývalého sponzora Racing Pointu resp. Force Indie, spoločnosti BWT, ktorá takýmto spôsobom prispela ružovou farbou do sfarbenia tak monopostu, ako aj jazdeckých overalov.

Pretekárska stajňa F1, tím Alpine, predstavil na prvých renderoch aj svoj monopost. Údajne by sa táto formula už mala nachádzať v Barcelone, kde sa ňou stajňa Alpine začne preháňať po okruhu pri prvých testovacích jazdách. Z prvých jázd sa budeme môcť tešiť aj na videozáznam, ktorý na tlačovej konferencii potvrdilo predstavenstvo tímu Alpine.

Zdroj: Alpine Official YouTube Channel

Andrej Bivan

Autá som mal rád už ako dieťa. Nebola značka, ktorú by som nepoznal. Táto láska k autám pretrvala dodnes. Na autá sa mi však už nestačí len pozerať. Chcem v nich sedieť, jazdiť a počúvať ich motor. To je tá najlepšia hudba pre moje uši.

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button