Automobily

Hyundai ukázal prvé obrázky elektrickej novinky INSTER

Hyundai Inster

Spoločnosť Hyundai Motor Company odhalila prvé oficiálne obrázky modelu INSTER, svojho nového subkompaktného elektromobilu segmentu A.

Názov INSTER je odvodený od slov ako „intímny“ a „inovatívny“, ale zároveň v sebe ukrýva aj evolučný odkaz na kórejský benzínový model CASPER, ktorý bol predstavený v roku 2021. 

Hyundai Inster chce definovať nové štandardy…

Prvé oficiálne obrázky odhaľujú robustný, ale kompaktný SUV profil.

Hyundai INSTER má ambíciu definovať nové štandardy v oblasti dojazdu, technológií a bezpečnostných prvkov v triede najmenších elektrických vozidiel.

Inzercia Odťahová služba Rečičár

Prvé oficiálne obrázky odhaľujú robustný, ale kompaktný SUV profil s charakteristickými LED dennými svetlami, pixelovú grafiku smeroviek a zadných svetiel, ktoré definujú dizajn tohto nového subkompaktného elektromobilu.

Hyundai tiež uvádza, že predpokladaný maximálny dojazd INSTER-u na jedno nabitie (podľa WLTP) má byť až 355 km.

Svetová premiéra novinky INSTER prebehne na Busan International Mobility Show koncom júna. INSTER sa bude na kórejskom trhu predávať pod menom CASPER Electric.

Zdroj: Tlačová správa Hyundai Motor Slovakia

Matúš Paločko

Autá a motorky ma fascinujú už od detstva. Zvuk motora, rýchlosť a vzrušenie z jazdy sú aj dnes mojimi "drogami". Motoristickej žurnalistike sa venujem už viac ako 10 rokov a je to nielen práca, ale aj to najlepšie a najzaujímavejšie hobby.

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button