Motocykle

Honda NT1100, najobľúbenejší európsky cestovný motocykel, získava pre modelový rok 2024 dve nové výrazné farby

Honda NT1100

Honda NT1100, ktorej kombinácia výkonu, komfortu, praktickosti, elegantného vzhľadu a mimoriadnej hodnoty vzhľadom na obstarávaciu cenu jej pomohli k získaniu titulu najpredávanejšieho cestovného motocykla v Európe za rok 2023, vstupuje do modelového roku 2024 s dvoma novými výraznými farebnými verziami.

Honda NT1100 sa teší veľkej popularite…

Od vstupu do európskeho modelového radu v roku 2022 sa predalo takmer 12 000 kusov modelu Honda NT1100.

K stále obľúbenej matnej sivej metalíze Matt Iridium Gray Metallic sa v ponuke modelu NT1100 pridáva vyhotovenie v matnej modrej metalíze Matt Blue Jeans Metallic a červená verzia Candy Chromosphere Red, pričom všetky tri farby získavajú nový zadný nosič v matnej čiernej metalíze Matt Ballistic Black Metallic. Od vstupu do európskeho modelového radu v roku 2022 sa predalo takmer 12 000 NT1100, pričom viac ako 66 % zákazníkov sa rozhodlo pre vyhotovenie s unikátnou voliteľnou dvojspojkovou prevodovkou Honda.

Aby si mohol každý majiteľ Hondu NT1100 prispôsobiť svojím predstavám, je k dispozícii množstvo príslušenstva, ktoré zvyšuje pohodlie a praktickosť na dlhých cestách. Toto príslušenstvo je dostupné jednotlivo alebo vo forme troch starostlivo zostavených paketov – Urban, Touring a Voyage. Ponuka zahŕňa 50-litrový vrchný kufor, hmlovky alebo komfortné sedlo.

Inzercia Odťahová služba Rečičár

Zdroj: Tlačová správa Honda Slovakia, Honda Motor Europe Ltd.

Matúš Paločko

Autá a motorky ma fascinujú už od detstva. Zvuk motora, rýchlosť a vzrušenie z jazdy sú aj dnes mojimi "drogami". Motoristickej žurnalistike sa venujem už viac ako 10 rokov a je to nielen práca, ale aj to najlepšie a najzaujímavejšie hobby.

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button