Info

Autosalón v Šanghaji nezastaví žiadna korona! Galéria jedinečných noviniek

Shanghai Auto Show 2021

Populárny a zároveň unikátny autosalón v Šanghaji otvára svoje brány! Na pôde jedného z najpopulárnejších autosalónov na ázijskom kontinente sa nepredstavili len koncepty či sériové modely domácich značiek. Svoje premiéry si tu odkrútili aj európsky zástupcovia. A naozaj sa bolo na čo pozerať!

Domáce značky s vysokým leskom…

Ázijské automobily nepatria viac do triedy okopírovaných nekvalitných fejkov.

Hoci sme veľmi smutní, že sme sa na novinárskych dňoch nemohli osobne zúčastniť, chceme sa s vami, našimi čitateľmi, podeliť o prvé dojmy z jedinečného šanghajského autosalónu.  Prostredníctvom fotografií priamo z výstaviska sa aspoň takto virtuálne prenesieme medzi nablýskané modely značiek automobilov celého sveta, ktoré sa hrdo predstavujú širokej verejnosti.

O jednotlivých novinkách budeme postupne prinášať informácie a odhaľovať ich detaily. Samozrejme nevynecháme ani naozaj zaujímavo a luxusne vyzerajúce ázijské automobily, ktoré vonkoncom nepatria do triedy okopírovaných nekvalitných fejkov európskych vozidiel. Ázijské automobilky zažívajú obrovský rozmach a ich technológie ako aj samotná výroba sú na vysokej úrovni.  Tešíme sa spolu s vami, že spoločne nazrieme pod pokrievku jedného z najväčších a najvýznamnejších autosalónov na svete.

Zdroj: thenewsmarket.com/autoshanghai

Inzercia Odťahová služba Rečičár

Matúš Paločko

Autá a motorky ma fascinujú už od detstva. Zvuk motora, rýchlosť a vzrušenie z jazdy sú aj dnes mojimi "drogami". Motoristickej žurnalistike sa venujem už viac ako 10 rokov a je to nielen práca, ale aj to najlepšie a najzaujímavejšie hobby.

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button