Automobily

Automobilka SsangYong dnes uvádza na slovenský trh nového Rextona

SsangYong Rexton

Automobilka SsangYong dnes uvádza na slovenský trh nového Rextona. Zvonku nadväzuje na existujúci model Rexton a líši sa v niekoľkých detailoch, ako je nový dizajn diskov 20” diskov alebo napríklad dynamická funkcia LED ukazovateľov smeru. Model prešiel modernizáciou predovšetkým v interiéri. Palubná doska prešla výrazným redizajnom, teraz pôsobí ešte viac luxusným dojmom. Novo ponúka 12,3” obrazovku Smart Audio Multimedia systému, ktorá nie je zapustená do palubnej dosky, ale vystupuje priestorovo nad ňou. Mení sa tiež ovládací panel dvojzónovej automatickej klimatizácie, ktorý je novo digitálny, ale stále ergonomicky prepracovaný tak, aby jeho ovládanie bolo čo najjednoduchšie a intuitívne. Ďalšou novinkou v interiéri sú predné aj zadné konektory typu USB-C.

Modernizácia prináša aj úpravu ponuky modelu Rexton…

Aj naďalej platí akčná ponuka Rexton PREMIUM+ na predchádzajúcu verziu modelu Rexton.

Najdostupnejšia verzia CLUB štartuje od 35 490 eur. Viac informácií o verzii CLUB získate na www.ssangyong.sk/rexton-club. Verziu CLEVER zákazník kúpi od 41 490 eur. Verzia PREMIUM sa začína na 49 690 eurách a štandardná výbava v porovnaní s pôvodnou verziou Rextona je výrazne bohatšia. Novo už v štandarde zahŕňa položky TECH paketu a PREMIUM+ paketu z predchádzajúcej verzie Rextona. Do štandardnej výbavy tak novo pribudli tieto položky: detekcia slepého uhla s varovaním pri zmene jazdného pruhu (BSD+LCW), asistent núdzového brzdenia (BSA), systém udržiavania vozidla v jazdnom pruhu (LKAS), asistent zadnej priečnej prevádzky (RCTA), varovanie pre bezpečné vystúpenie z vozidla (SEW), adaptívny tempomat, 360-stupňovú kameru (AMS), elektrické ovládanie dverí batožinového priestoru SMART, slnečné roletky pre okná druhého radu sedadiel a pamäť nastavenia elektrického sedadla vodiča a vonkajších spätných zrkadiel. Kompletnú ponuku nového Rextona nájdete na www.ssangyong.sk/novy-rexton.

Aj naďalej platí akčná ponuka Rexton PREMIUM+ na predchádzajúcu verziu modelu Rexton. Zadarmo tak zákazník získa túto výbavu v hodnote 2 700 eur: 360-stupňovú kameru (AMS), elektrické ovládanie dverí batožinového priestoru SMART, detekciu slepého uhla s varovaním pri zmene jazdného pruhu (BSD+LCW), slnečné roletky pre okná druhého radu sedadiel, pamäť nastavenia elektrického sedadla vodiča a vonkajších spätných zrkadiel a výstrahu zadnej priečnej prevádzky (RCTW). Táto ponuka platí na skladové vozidlá. Viac informácií sa dozviete na www.ssangyong.sk/rexton-premium-plus.

Inzercia Odťahová služba Rečičár

Zdroj: Tlačová správa Vondrak&Heisig s.r.o., SsangYong Slovensko

Matúš Paločko

Autá a motorky ma fascinujú už od detstva. Zvuk motora, rýchlosť a vzrušenie z jazdy sú aj dnes mojimi "drogami". Motoristickej žurnalistike sa venujem už viac ako 10 rokov a je to nielen práca, ale aj to najlepšie a najzaujímavejšie hobby.

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button