Domáce cestyInfo

Alza a LEGO Technic prinášajú do Bratislavy model Lamborghini Sian 1:1. Vidieť ho môžete v OC Nivy

Lego Lamborghini Sián v Bratislave

Alza.sk, jednotka v predaji elektroniky, v spolupráci so spoločnosťou LEGO® predstaví zákazníkom na Slovensku jedinečný model Lamborghini Sian z kociek LEGO v reálnej mierke 1:1. Unikátna expozícia bude v átriu OC Nivy od 10. decembra 2023 do 4. januára 2024. Model bude v nákupnom centre vystavený len pár týždňov potom, čo tu Alza.sk otvorila svoj prvý kamenný showroom so stavebnicami LEGO®. Ten funguje ako obchodno-predajná zóna s možnosťou okamžitého nákupu produktov.

LEGO, ktoré nie je len pre malých…

Tento jedinečný model auta je zostavený z viac ako 400 000 kociek LEGO® Technic.

Otvorenie prvého LEGO® obchodu v showroome Alzy v OC Nivy v Bratislave je symbolom neobyčajnej spolupráce medzi našimi spoločnosťami. Prinášame inovatívny spôsob, ako diferencovať ponuku Alzy a poskytnúť zákazníkom jedinečný zážitok pri nákupe stavebníc LEGO. Máme obrovskú radosť, že práve pred našim showroomom si budú môcť zákazníci prezrieť model Lamborghini Sian v mierke 1:1,“ hovorí Martin Hadraba, divízny riaditeľ nákupu a predaja Alzy. Pre spoločnosť LEGO® je blízky kontakt so zákazníkom jedným z kľúčových pilierov dlhodobej stratégie. Dostupnosť stavebníc a pozitívny zážitok z procesu nákupu vníma ako dôležitú súčasť misie, ktorá spočíva v inšpirovaní a rozvoji staviteľov zajtrajška, teda našich detí.

Vďaka spolupráci s Alza.sk vieme zákazníkom ponúknuť široký sortiment produktov priamo v showroome a tiež priniesť nezabudnuteľné zážitky, ako je táto expozícia modelu LEGO® Technic Lamborghini Sián v reálnej mierke 1:1. Tento jedinečný model auta je zostavený z viac ako 400 000 kociek LEGO® Technic. V továrni v Kladne v Českej Republike na ňom pracovali 8 660 hodín. Na vlastné oči ho môžu zákazníci na Slovensku vidieť vôbec po prvýkrát, konkrétne v obchodnom centre Nivy v Bratislave. Model je dôkazom toho, že s kockami LEGO sa dá postaviť čokoľvek a že stavanie nemá limity. O podobné expozície je celosvetovo vysoký záujem, o to viac nás teší, že máme možnosť prezentovať model na Slovensku v takom unikátnom období, akým sú Vianoce,“ komentuje Iva Ambrožová, riaditeľka marketingu spoločnosti LEGO v ČR a na Slovensku.

Inzercia Odťahová služba Rečičár

Zdroj: Tlačová správa Alza.sk, LEGO Group, divino.sk

Matúš Paločko

Autá a motorky ma fascinujú už od detstva. Zvuk motora, rýchlosť a vzrušenie z jazdy sú aj dnes mojimi "drogami". Motoristickej žurnalistike sa venujem už viac ako 10 rokov a je to nielen práca, ale aj to najlepšie a najzaujímavejšie hobby.

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button