Info

AKTUÁLNE: Požiar v Bratislave ochromil staromestské dopravné tepny

Požiar Bratislava - Staré mesto

Bratislava, Staré mesto 12:05: Hasiči už hodinu bojujú s požiarom, ktorý sa rozmohol v podkrovných priestoroch historickej budovy DSB Deutsche Schule Bratislava (Spoločná nemecko-slovenská škola a škôlka) na rohu ulíc Palisády a Moyzesova. Viac kusov hasičskej techniky blokuje prejazd ulicou Palisády ako aj Moyzesova.

Ulica Palisády je upchatá od križovatky so Štefánikovou. Kolóny sa tvoria nie len na ulici Palisády ale aj na Staromestskej v smere na SAV a tiež na Štefánikovej v smere od SAV na Most SNP. S čakaním počítajte aj zo smeru Hrad na Hodžovo námestie po ulici Palisády. Polícia usmerňuje premávku na križovatke Štefánikova – Palisády ako aj pri samotnej horiacej budove.

Prejazd ulicou Moyzesova z Palisád je tak momentálne nemožný. Prejazd smer Hodžovo námestie po ulici Palisády smer Hrad je veľmi pomalý. Odporúčame sa tomuto miestu vyhnúť. Ak sa už potrebujete dostať zo smeru Staromestská ku Hradu, z Palisád odbočte vľavo na ulicu Štetinova a z nej doprava na Panenskú a neskôr na Koziu z ktorej sa máte možnosť vrátiť na Palisády a pokračovať smer Hrad. Vyhnete sa tak dlhšiemu čakaniu.

Matúš Paločko

Autá a motorky ma fascinujú už od detstva. Zvuk motora, rýchlosť a vzrušenie z jazdy sú aj dnes mojimi "drogami". Motoristickej žurnalistike sa venujem už viac ako 10 rokov a je to nielen práca, ale aj to najlepšie a najzaujímavejšie hobby.

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button