Automobily

Narodeninový darček pre fanúšikov Chevrolet Corvette

Chevrolet Corvette 70th Anniversary

Ikonický americký model Chevrolet Corvette bude budúci rok oslavovať svoje sedemdesiate narodeniny. Značka s veľkým pluskom v logu si už dnes pre priaznivcov a fanúšikov, ako aj majiteľov tohto trhača asfaltu pripravila narodeninový darček, ktorý sa k prvým šťastlivcom dostane až na rok. Výroba však štartuje už teraz. A čo bude tým darčekom? Špeciálny balíček Anniversary Edition Package.

Chevrolet obdarí všetkých priaznivcov…

V interiéri nebudú chýbať početné plakety odkazujúce na 70-te výročie tohto svalnatého amerického športiaka.

Meno Corvette je v automobilovom svete už tak pevne etablované, že sa každému, aj nezainteresovanému, motoristovi pri mene Chevrolet Corvette ihneď vybaví športový svalnatý automobil z Ameriky. A práve stroje s týmto označením budú budúci to sláviť okrúhle 70-te narodeniny. Chevrolet na ich počesť pripraví hneď niekoľko darčekov, z ktorých prvým je špeciálny balík Anniversary Edition Package, ktorý bude dostupný pre modely Stingray ako aj športovejšie Z06. Čo však bude balík obsahovať?

Modely Chevrolet Corvette s týmto balíkom dostanú špeciálny lak karosérie, ktorý bude k dispozícii v čiernej Carbon Flash alebo bielej White Pearl farbe. Kolesá budú len čierne s efektnými kontrastnými červenými detailmi. Do červenej sa odejú brzdové strmene. Sedadlá si bude možné objednať v prevedení GT2 alebo Competition Sport. V interiéri nebudú chýbať početné plakety odkazujúce na 70-te výročie tohto svalnatého amerického športiaka. Te dostanú všetky modely Chevrolet Corvette v roku 2023 bez ohľadu na to, či si zákazník kúpi špeciálnu výročnú edíciu alebo nie. Obdarený tak bude každý. Na objednávku budú pre šťastných majiteľov limitovanej edície pripravené aj špeciálne sety batožiny. Výroba oslavného modelu so špeciálnym balíčkom sa začne už tento rok a k prvým majiteľom sa dostane až na 70-te výročie a teda budúci rok. Na cenu si však ešte chvíľu počkáme.

Matúš Paločko

Autá a motorky ma fascinujú už od detstva. Zvuk motora, rýchlosť a vzrušenie z jazdy sú aj dnes mojimi "drogami". Motoristickej žurnalistike sa venujem už viac ako 10 rokov a je to nielen práca, ale aj to najlepšie a najzaujímavejšie hobby.

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Back to top button