Motocykle

Na cesty prichádza nová Moto Guzzi V7 Stone Ten

Moto Guzzi V7 Stone Ten

Moto Guzzi V7 sa vďaka neuveriteľnému predajnému úspechu v minulom roku ešte viac priblížila titulu kráľovnej ikonických roadsterov. Je to legenda, ktorá sa neustále vyvíja, robí radosť novým generáciám motocyklistov a zároveň si zachováva svoj exkluzívny a autentický charakter.

Moto Guzzi chce prilákať nových zákazníkov…

Neustále rastúca komunita má teraz vyše 50 000 členov po celom svete.

Na veľtrhu Verona Motor Bike Expo, ktorý sa zameriava na skutočnú vášeň pre dve kolesá, sa Moto Guzzi V7 predstavila v doposiaľ nevídanom dizajne. Ten oslavuje základnú hodnotu značky: Guzzistu a ich lásku k značke, ktorá je na svete jedinečná. Nová Moto Guzzi V7 Stone Ten pripomína desať rokov existencie oficiálnej komunity majiteľov a fanúšikov značky s orlom v znaku, Moto Guzzi The Clan, založenej v roku 2014.

Počas týchto desiatich rokov sa vďaka Moto Guzzi The Clan tisíce motocyklistov, ktoré spája rovnaká vášeň pre dvojvalcové motocykle z Mandella, dostali do vzájomného kontaktu, aby si vymieňali nápady, zdieľali skúsenosti, stretávali sa na zhromaždeniach a podujatiach organizovaných komunitou. Často sa z nich stávajú spolucestovatelia a dobrodruhovia.

Klan ponúka svojim členom exkluzívne výhody a je miestom, kde vznikajú nové priateľstvá. Neustále rastúca komunita má teraz vyše 50 000 členov po celom svete. Moto Guzzi V7 Stone Ten vyjadruje radosť zo života komunity Guzzi prostredníctvom športového vzhľadu: Čiernobiela šachovnicový pruh, inšpirovaný logom klanu, sa tiahne pozdĺž hornej časti nádrže s červeným okrajom a lemuje čierno lakovaný povrch. Na bokoch je nádrž vyvedená v lesklej pastelovo bielej, ktorá kontrastuje s čiernou farbou bočných panelov.

Športový štýl ďalej podčiarkujú červeno lakované pružiny tlmičov a červené prešívanie na sedle. Červený je tiež nezameniteľný orol na bokoch nádrže a nápis Moto Guzzi na oboch ráfikoch. Špeciálnu edíciu označuje plaketa na strede riadidiel. Vo výbave nechýbajú ani zrkadlá v koncoch riadidiel, ktoré dodávajú modelu Stone Ten ešte dynamickejší profil, a tiež čierne eloxované viečko palivovej nádrže z hliníka. Motor Moto Guzzi Twin 850 sa vyznačuje grafitovo sfarbenými krytmi hlavy valcov a krytmi škrtiacich klapiek z čierneho eloxovaného hliníka.

Monumentálny vzhľad podčiarkuje výfukový systém Arrow s koncovkami Moto Guzzi, vďaka ktorému Moto Guzzi V7 Stone Ten získava aj na sile. Výkon sa zvýšil zo 48 na 49 kW (66,5 k) pri 6700 ot./min a maximálny krútiaci moment narástol zo 73 na 75 Nm pri 4900 ot./min. Výfukové systémy Arrow, ktorými je verzia Ten vybavená, sú k dispozícii ako príslušenstvo pre všetky Moto Guzzi V7.

Zdroj: Tlačová správa LivePR, FaberMoto

Matúš Paločko

Autá a motorky ma fascinujú už od detstva. Zvuk motora, rýchlosť a vzrušenie z jazdy sú aj dnes mojimi "drogami". Motoristickej žurnalistike sa venujem už viac ako 10 rokov a je to nielen práca, ale aj to najlepšie a najzaujímavejšie hobby.

Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button